Vedoucí údržby / Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

První kontakt osobně každé úterý a čtvrtek v době od 8:00 - 9:00 hod nebo telefonicky v pracovní dny.

Požadavky:
- řidičský průkaz sk. B

Náplň práce
- řízení oddělení údržby - celkem 10 lidí na 6 výrobních halách
- plánování oprav a údržby strojů a zařízení
- zajišťování revize výrobních zařízení
- jednání s externími dodavateli
- správa vozového parku společnosti -servis, nákup, prodej, knihy jízd
- vedení odpadové hospodářství výrobního závodu

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:WAREX spol. s r.o., IČ: 18628419
adresa pracoviště:Bernartická 527, Javorník, 79070, Česko
mzda (plat):40 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu nebo služební vozidlo i pro soukromé účely
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie: 13. plat, výroční odměny
  • Jiné výhody: výhodný prodej stav. materiálů, zvýh. datové a tel. tarify, tankovací karty, aj.

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Milan Jurčák
Telefonní číslo:602 202 935