ENERGETICKÝ/Á KONZULTANT/KA – junior / Stavební technici

Společnost Consultora s.r.o. hledá do svého kolektivu kolegu/kolegyni především pro zpracování energetického hodnocení budov. Vyhovuje Ti spíše projektování nebo vedení vlastních zakázek? I Tebe hledáme! Že jsi tuto práci nikdy nedělal(a)? Pokud splňuješ základní požadavky, rádi Tě tuto práci naučí profesně starší kolegové. Budeme se těšit :-)
NÁPLŇ PRÁCE:
- zpracování průkazů energetické náročnosti budov
- vedení a vyřizování dotačních žádostí
- komunikace s klienty a příslušnými úřady
- tepelně-technické navrhování stavebních konstrukcí
- v případě zájmu možnost vykreslování projektové dokumentace jako součást dokumentace dotační žádosti
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
- znalost stavebních konstrukcí
- znalost práce na PC
- časovou flexibilitu
VÝHODOU, NE VŠAK PODMÍNKOU:
- uživatelská znalost programů Stavební fyziky (Energie, Teplo) nebo programů DEKSOFT
- kreslení v AutoCAD, ArchiCAD, apod.
NABÍZÍME:
- samostatné vedení zakázek
- průběžné vzdělávání v oboru
- fixní odměnu a motivační část mzdy
- telefon s neomezeným voláním, SMS a notebook (pro úvazek na HPP)
- karierní růst
- pracoviště v centru Liberce
V případě zájmu zašlete CV na adresu [email protected] a do předmětu uveďte pozici, o kterou se ucházíte. Chcete se o pozici nejdřív dozvědět více? Volejte na 775 979 207.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Jiné, znalost stavebních konstrukcí
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Consultora s.r.o., IČ: 25400339
adresa pracoviště:Husova 21/13, Liberec, 46001, Česko
mzda (plat):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
benefity:
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Milan Kaska
Telefonní číslo:775 979 207