STAVEBNÍ TECHNIK / Stavební technici provozní

Informace o nabídce práce:

Co Vás čeká:
Příprava a realizace staveb, řízení traťových mistrů a pracovních skupin při údržbě a rekonstrukci železničního spodku a svršku nebo tramvajových drah po celé ČR. Odpovědnost za dodržování termínů, kvality a bezpečnosti práce.

Co očekáváme:
VŠ nebo SŠ stavebního nebo technického směru, nejlépe dopravního zaměření, praxe ve stavebnictví vítána, řidičský průkaz sk. B, uživatelská znalost PC ( office, e-mail ), vhodné i pro absolventy bez předchozí zkušenosti.

Co nabízíme:
Práce v příjemném kolektivu, zajímavé měsíční ohodnocení, zajištění potřebné certifikace a kurzů v hodnotě až 250 000,- Kč. Profesní růst.
Náborový příspěvek 25 000,- Kč, který Vám vyplatíme během prvního roku , služební telefon, služební automobil, notebook.

KONTAKT: telefonicky 7 - 15 hodin nebo e-mailem

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Pirell s.r.o., IČ: 05938406
adresa pracoviště:Husova 690, Česká Třebová - Parník, 56002, Česko
mzda (plat):41 000 Kč až 70 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:3
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jana Přibylová
Telefonní číslo:777 737 705