STAVEBNÍ TECHNIK/TECHNIČKA / Stavební technici provozní

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Životopis zasílejte na email [email protected]. Více informací sdělí pan Ing. Lamplota, tel.: 604 82 15 86.
Podmínkou: SŠ nebo VŠ stavebního směru, ŘP sk. B, znalost práce na PC (Word, Excel).
Náplň práce: vyřizování stavebních povolení (jednání na úřadech), dozory staveb (region Morava). PD: Po-Pá 7:00 - 15:30 hod.
Nabízíme: práci na zajímavých zakázkách v regionu, práce u zavedené společnosti působící 15 let na Prostějovsku, pružné finanční ohodnocení dle výkonu a schopností, možnost velkého profesního růstu, stravenky, neomezený tarif vč. dat, notebook, kafé koutek Nespresso.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:LAMPLOTA.EU s.r.o., IČ: 27696430
adresa pracoviště:Rejskova 3081/30, Prostějov, 79601, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Lukáš Lamplota, jednatel