Přípravář - náborový příspěvek / Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

1. kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY. Tel.: 720 044 314, e-mail: [email protected]
Požadujeme: VŠ/SŠ stavebního směru, vhodné i pro absolventy; Znalost přípravy staveb; Orientace v rozpočtových programech; Praxe v přípravě staveb (výhodou)

Náplň práce:
- kompletní prověrka projektové a rozpočtové dokumentace zakázky
- vypracování harmonogramu zakázky
- výběrová řízení subdodavatelů včetně vyhodnocení
- technické řešení možných změn projektů
- zpracování kontrolního a zkušebního plánu zakázky
- vypracování technologických postupů zakázky

Nabízíme:
- náborový příspěvek 30 000 Kč
- práci ve stabilní, ryze české společnosti
- 5 týdnů dovolené
- nadstandardní finanční ohodnocení (mzda + osobní ohodnocení + prémie)
- příspěvek na stravování
- firemní vzdělávání
- Multisport karta

Pracoviště: ČR

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:IMOS Brno, a.s., IČ: 25322257
adresa pracoviště:Ostrava, Česko
mzda (plat):40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:turnusové služby
benefity:
  • Dovolená navíc: 1 týden nad rámec zákona
  • Zvláštní prémie: náborový příspěvek 30 000 Kč, osobní ohodnocení, prémie
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování, firemní vzdělávání
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Katarína Heczková, personální referent
Telefonní číslo:720 044 314