Online pracovník / pracovnice marketingu / Specialisté v oblasti marketingu

Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected] nebo telefonicky PO-PÁ od 9:00 do 17:00 hodin.

Požadujeme:
- znalost nástrojů Google Analytics
- znalost nástrojů Meta Business Suite.
Náplň práce:
- vytváření obsahu a reklam na sociálních sítích (FCB, Instagram, TikTok)
- kreativní vymýšlení kampaní
- úzká spolupráce se všemi zaměstnanci napříč firmou
- příprava marketingových podkladů a materiálů
- tvorba bannerů
- podílení se na správě e-shopu
- SEO optimalizace.
Nabízíme:
- flexibilní pracovní dobu, home office
- odborná školení
- práce v malém kolektivu a přátelské atmosféře
- fixní plat + bonusy, sleva na firemní výrobky a další benefity
- nástup možný ihned nebo dle dohody.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Vyšší odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ESITO CZ s.r.o., IČ: 28849566
adresa pracoviště:Ohnišov 95, 51784, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Zvláštní prémie: bonusy
  • Jiné výhody: benefity, sleva na firemní výrobky, školení
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Olga Černá, jednatel
Telefonní číslo:777 149 571