Sociální pracovník/ce v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež / Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

NÁPLŇ PRÁCE: Náplní práce nabízené pracovní pozice sociálního pracovníka v NZDM v Litomyšli je především práce s dětmi a mládeží od 6 do 18 let, organizování jejich volného času, příprava do školy - doučování, realizace individuálních plánů, zprostředkování kontaktů s rodinou a okolím, organizování prázdninových akcí, spolupráce se školami, vedení příslušné dokumentace apod.
POŽADAVKY: splněnou kvalifikaci podle zákona 108/2006 Sb. - VOŠ nebo VŠ se sociálním zaměřením, výpis z rejstříku trestů, ztotožnění se s cíli a posláním NADĚJE, schopnost týmové spolupráce, komunikační a organizační schopnosti, kreativita
NABÍZÍME: zaměstnání na plný úvazek, pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s výhledem na neurčito, 5 týdnů dovolené, zázemí velké celostátní organizace, práci v malém pracovním týmu
KONTAKT: e-mailem, telefonicky Po - Pá 8:00 - 14:30
Životopis společně s motivačním dopisem zasílejte e-mailem na adresu:[email protected] a to dne 23. 4. 2024.
Případně dotazy rádi zodpovíme telefonicky na tel. 775 868 271.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC, uživatelská znalost
minimální požadované vzdělání:Vyšší odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:NADĚJE, IČ: 00570931
adresa pracoviště:M. Kuděje 14, Litomyšl - Záhradí, 57001, Česko
mzda (plat):33 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:DiS. Kristýna Matějovská
Telefonní číslo:775 868 271