Recepční wellness v hotelovém komplexu PECR / Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

V centru Pece pod Sněžkou provozujeme luxusní hotely a restaurace v rámci hotelového komplexu PECR
Co od Vás očekáváme?
* Příjemné vystupování a komunikativní dovednosti
* Pokročilá angličtina podmínkou, druhý jazyk němčina výhodou
* Pečlivost a zodpovědnost
Co Vám můžeme nabídnout?
* Zajímavé platové ohodnocení, včetně ročních prémií
* Práce krátký, dlouhý týden bez nočních směn
* Pečlivé zaučení v našem hotelovém systému
* Možnost využití personální stravy za zvýhodněné ceny
Náplň práce
* Obsluha návštěvníků Wellness Pecr
* Administrativní práce spojená s rezervacemi, platbami a fakturacemi
* Obsluha mini baru wellness
* Práce v našem hotelovém systému Hoteltime, Libero a Vento
Tel. kontakt možný od 8.00 - 19.00 hodin.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
jazyky:
  • Aktivní anglický jazyk, pokročilá angličtina podmínkou
  • Aktivní německý jazyk, výhodou
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:PECR - Apartments hotel s.r.o., IČ: 28860110
adresa pracoviště:Pec pod Sněžkou 344, 54221, Česko
mzda (plat):28 000 Kč až 32 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie: roční prémie
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Barbora Krejčířová, Sára Plačková
Telefonní číslo:734287529