Recepční / Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
o Individuální a profesionální přístup ke klientům golfového areálu
o Přijímání a evidence rezervací provozu hřiště a hotelu
o Poradenství v oblasti golfové hry a golfového vybavení včetně prodeje v obchodu a informačním centru
o Koordinace provozu hřiště a hotelu s dalšími zaměstnanci resortu
Požadujeme:
o Znalost práce na PC
o Základní znalost alespoň jednoho cizího jazyka
o Časovou flexibilitu a ochotu pracovat o víkendech (směnný provoz)
o Zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost, příjemné vystupování
o Znalost golfového prostředí výhodou
Nabízíme:
o zaměstnanecké slevy

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Česká golfová asociace s.r.o., IČ: 25248481
adresa pracoviště:Spálené Poříčí - Hořehledy 35, 33561, Česko
mzda (plat):23 000 Kč až 27 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:31. 10. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Martin Kopčák, General manager
Telefonní číslo:775 012 892