Recepční / Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Informace o nabídce práce:

Kontakt: emailem, telefonicky
Náplň práce: check-in a check-au hostů, zajištění bežného chodu recepce, zpracování individuálních rezervací.Očekáváme příjemné a reprezenttivní vystupování. Znalost hotelového prostředí výhodou.Nabízíme: PP na plný či zkrácený úvazek, práce v příjemném kolektivu. jedná se o hotel pod Pradědem, původní název Sporthotel Kurzovní.
Pracovní doba ranní směna od 7.00-19.00, odpolední směna od 10.00-22.00 hodin.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Hotel Petrovy kameny, s.r.o., IČ: 60747099
adresa pracoviště:Loučná nad Desnou - Rejhotice 149, 78811, Česko
mzda (plat):28 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:turnusové služby
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Klára Kozlovská
Telefonní číslo:+420777047820