Pracovník/ice zákaznického servisu / Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Náplň práce: pracovník bude v rámci cílené kampaně na zdravotnický personál, komunikovat s kandidáty z řad zemí bývalého SSSR ( společnost má akreditaci od ministerstva zdravotnictví -o vzdělávacího pracoviště dále se bude starat komplet o stávající i nové zákazníky, do této náplně spadá komunikace s nimi v rámci reklamací, objednávek, přeobjednávání, tvoření cenových kalkulací, aj.
Požadujeme: vyučení nebo středoškolské vzdělání, znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, ŘP skup. B.
Nabízíme: stravenky.
Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:VAŠE ZUBNÍ CENTRUM s.r.o., IČ: 04084471
adresa pracoviště:Špitálské náměstí 3517/1a, Ústí nad Labem, 40001, Česko
mzda (plat):18 900 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jan Čáka
Telefonní číslo:774320438