Specialista klientského centra (vhodné pro OZZ) / Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Informace o nabídce práce:

1. kontakt E-MAILEM: [email protected]
Náplň práce: telefonický a e-mailový kontakt se zákazníky; zpracování přijatých objednávek
práce s interními systémy
Očekáváme zkušenosti na obdobné pozici - call centru, klientský servis apod.; schopnost rychle se učit. Vhodné i pro absolventy, osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Westlogic s.r.o., IČ: 28637372
adresa pracoviště:Hornopolní 3314/38, Ostrava, 70200, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 26 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Dovolená navíc: 1 týden nad rámec zákona
  • Jiné výhody: Příspěvek na stravování
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Renata Kolářová, HR Specialist