Zákaznická podpora / Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Informace o nabídce práce:

Prvotní informace:
emailem: [email protected]

Upřesňující informace:
Společnost Dragon Internet a.s., vypisuje výběrové řízení na pozici Zákaznická podpora.

Požadujeme:
- obchodní dovednosti
- komunikační schopnosti
- orientace na telekomunikačním trhu
- práce na PC - MS Office, Google, Internet
- příjemné vystupování
- pečlivost, svědomitost
- flexibilita

Náplň práce:
- řešení zákaznických požadavků
- prodej produktů
- osobní, emailová a telefonická komunikace se zákazníkem
- administrativní činnost

Nabízíme:
- Motivační a velmi zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na plnění obchodního plánu
- Práci ve velmi příjemném a moderním pracovním prostředí ve významné a respektované telekomunikační firmě
- Zaměstnanecké výhody

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Dragon Internet a.s., IČ: 27237800
adresa pracoviště:Pod Loretou 883, Kosmonosy, 29306, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Štěpán Škorpil, kontaktní osoba
Telefonní číslo:326706156