Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech / Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
Komunikace s našimi zákazníky v Německu, Velké Británii, České a Slovenské republice (telefon, e-mail)
Příjem a zpracování servisních požadavků
Organizace dojezdu servisního technika
Přímá spolupráce v rámci servisu s dalšími kolegy a servisními partnery na našich evropských pobočkách
Požadujeme:
Aktivní znalost německého jazyka alespoň na úrovni B2 a anglického jazyka na úrovni B1, znalost češtiny C1 nebo rodilý mluvčí
Prozákaznický přístup
Organizační schopnosti
Ochotu pracovat na směny 7,5 h denně
Zkušenost ze zákaznického servisu je pro Vás výhodou, nikoli podmínkou
Nabízíme:
Příjemné pracovní zázemí mezinárodni expandující společnosti
Aktivní využití cizích jazyků na denní bázi
Motivující finanční ohodnocení úměrné náročnosti pozice a Vašim zkušenostem
Dotované stravovaní
5 týdnů placené dovolené
Další placené volno až 5 dní ročně za odpracovanou dobu
Možnost práce z domova 30%, v případě větší dojezdové vzdálenosti až 90%
Možnost zkráceného pracovního úvazku – min. 60% plného úvazku
Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
Podporu v dalším vzdělávání (jazykové kurzy)
Příspěvek na dětské letní tábory
Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
Zdarma očkování proti chřipce
Místo výkonu práce: České Budějovice
Je to pozice přesně pro Vás? Tak nám prosím pošlete svůj životopis i v německém jazyce.

Více volných míst najdete na www.hauser.cz

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC, Běžná uživatelská znalost PC
jazyky:
  • Aktivní anglický jazyk, Min. B1 slovem i písmem
  • Aktivní německý jazyk, Min. B2 slovem i písmem
  • Aktivní český jazyk, C1 nebo rodilý mluvčí
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:HAUSER spol. s r.o., IČ: 14500051
adresa pracoviště:Kamarytova 2848/2, České Budějovice, Česko
mzda (plat):40 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
benefity:
  • Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Erika Nová, personální referentka
Telefonní číslo:+420388404345