PRACOVNÍCI ZÁKAZNICKÉHO CENTRA / Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Informace o nabídce práce:

PRACOVNÍCI ZÁKAZNICKÉHO CENTRA
Místo vhodné pro OZP.
POŽADUJEME:
- dobré komunikační schopnosti
- spolehlivost
- znalost práce na PC
Náplň práce:
- navolávání zákazníků (aktivní telemarketing), dotazníkové akce (nejedná se o prodej)
Pracovní doba: PO-PÁ 8:00 do 19:00 hod. (ranní a odpolední směna)
HLÁSIT SE: Miňovská Vladimíra, tel.: 731 768 334, e-mail: vladimira.minovska@1sdzp.cz, dana.popcakova@1sdzp.cz
Kdo nahlásil: Miňovská Vladimíra, tel.: 731 768 334, e-mail: vladimira.minovska@1sdzp.cz nebo dana.popcakova@1sdzp.cz, osobně po předchozí telefonické domluvě

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:1.SDZP družstvo, IČ: 25476092
místo pracoviště:1.SDZP družstvo-3, Josefa Hory 1215, 434 01 Most 1
mzda (plat):9 220 Kč až 11 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:2
datum konce pracovního poměru:30. 09. 2020
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)
obory:
  • Administrativa
  • Obchod a cestovní ruch