Pracovník/pracovnice v sociálních službách - osobní asistent/ka, péče u seniorů nebo OZP / Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Informace o nabídce práce:

Nástup dle dohody.
Náplň práce:
- přímá péče u seniorů nebo osob se zdravotním postižením v jejich domácím prostředí dle zákona č. 108, o sociálních službách - Osobní asistence
- drobný úklid domácnosti, nákupy
- aktivizace klienta
- úkony osobní hygieny, stravování
- přesuny, doprovody klienta
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá).

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Centrum Kosatec, z. s., IČ: 67363156
adresa pracoviště:Sladkovského 2824, Pardubice - Zelené Předměstí, 53002, Česko
mzda (plat):9 500 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Jiné výhody: zdravotní volno, zaměstnanecký benefitní systém

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Markéta Grohmanová DiS.
Telefonní číslo:703 822 903