PORADENSKÝ a KONTAKTNÍ PRACOVNÍK- práce s uživateli OPL, sociální pracovník/pracovník v sociálních službách / Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
Pracujeme s uživateli návykových látek a jejich blízkými.
Zabýváme poskytováním informací v oblasti Harm Reduction, distribucí HR materiálu, poskytujeme zdravotní a sociální poradenství, základní zdravotní ošetření, individuální práci s klientem na změně, poradenskou práci s klientem i s rodinnými příslušníky, testování infekčních nemocí, krizovou intervenci, …
Nabízíme: - práci, která má smysl - 30 dní dovolené v rámci úvazku - seberealizaci při práci se zajímavou cílovou skupinou - zázemí dobře profilované organizace v oboru - prostředí dynamického týmu - týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením - možnost dalšího vzdělávání v oboru
Požadujeme:
- věk min. 21 let
- fyzickou zdatnost - nutnost, potřebujeme muže, kvůli OPL testování. (Testování drog z moči - muž musí testovat muže, žena naopak ženu. )
- kvalifikace: min. VŠ, VOŠ, v případě SŠ - kurz pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. (kvalifikační kurz lze doplnit po nástupu do zaměstnání) - samostatnost, zodpovědnost - čistý trestní rejstřík - vyjasněný postoj vůči drogám
- spolehlivost a odpovědnost
- motivaci pro práci s cílovou skupinou
- dobré komunikační schopnosti
Finanční ohodnocení: platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě s ohledem na vzdělání a předchozí praxi v oboru.
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na emailovou adresu [email protected]. Po vyhodnocení zaslané dokumentace budou vybraní uchazeči pozváni na pohovor, jehož datum bude upřesněno.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Most k naději, z.s., IČ: 63125137
adresa pracoviště:Felberova 256/11, Liberec, Česko
mzda (plat):26 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Jana A. Koudelková