VEDOUCÍ KVALITY / Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO)

Kontaktní osoba: Hana Šmehlíková, [email protected], tel.:731506584

Do naší společnosti BEXIM PALETTEN s.r.o. zabývající se výrobou přepravních kontejnerů, hledáme spolehlivého kolegu do pozice vedoucí kvality. Jsme ryze česká rodinná společnost s vlastním výrobním závodem v Kostelci na Hané a tradicí 25 let.

Firma disponuje vlastním vývojovým pracovištěm pro výrobu nástrojů, přípravků, vzorků, nebo přípravou výroby pro nové projekty.

Modelování a tvorba 3D projektů ve spojení s týmem zkušených konstruktérů dává společnosti možnost být neustále o krok před svou konkurencí.

Bexim Paletten má přednosti malé firmy – osobní přístup k zákazníkovi, flexibilita a výroba malých sérií (desítky kusů). Díky moderním a výkonným technologiím se vytvářejí možnosti velké firmy (tisícové výrobní série).

Náplň práce: Řízení kvality v naší společnosti, Definice a nastavení funkčního systému řízení kvality, Stanovování cílů vuýroby a celé společnosti v oblasti kvality a environmentu na další období, Tvorba a aktualizace dokumentů systému řízení kvality, Reporting vedení společnosti
Řešení interních neshod, Řešení zákaznických a dodavatelských reklamací, Aktivní účast na certifikačních a zákaznických auditech, Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola kvality výrobků, Kontrola technické dokumentace, materiálových atestů s fakturou, evidence atestů, Spolupráce s výrobou, zásobováním, Návrh nápravných opatření při neshodách
Kontrola dodržování technologické kázně BOZP během výroby a na výstupu, Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola kvality výrobků, Metrologie

Požadujeme: VŠ nebo SPŠ vzdělání – strojírenský (technické zaměření), případně osvědčení o získání související profesní kvalifikace v oboru strojírenství dle zákona 179/2006 Sb, Praxi v oboru min. 3 roky, Znalost ISO 9001, Komunikativní znalost AJ / NJ, Znalost MS Office (zejména MS Excel), Samostatnost a spolehlivost, Zkušenosti s vedením pracovníků a jednání s lidmi, Schopnost orientace v technické dokumentaci, Dobré organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost a preciznost, Řidičský průkaz sk. B, Výhodou – praxe ve strojírenské výrobě a v oblasti svařování, znalost grafických programů CAD, Znalost technologie a materiálů

Nabízíme: Zázemí stabilní a silné české společnosti, Výborné finanční ohodnocení, Příjemný kolektiv, Občerstvení na pracovišti

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BEXIM PALETTEN s.r.o., IČ: 25338331
adresa pracoviště:Smržická 871, Kostelec na Hané, 79841, Česko
mzda (plat):50 000 Kč až 60 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Hana Šmehlíková, kontaktní osoba
Telefonní číslo:731 506 584