Cukrář - cukrářka / Cukráři (kromě šéfcukrářů)

Náplň práce: výroba cukrářských výrobků dle přijatých zakázek.
Požadujeme:
- zručnost, preciznost, kreativitu, samostatnost
- vyučení a praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
- příspěvek na penzijní připojištění
- zaměstnanecké slevy při nákupu výrobků
- práce ve stabilním kolektivu ve firmě s dlouholetou tradicí
Pracovní poměr na 6 měsíců s předpokladem prodloužení
Tel. kontakt: pondělí - pátek 6 - 14 hod.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Jiné, vyučení a praxe v oboru výhodou
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Pekárny a cukrárny Náchod, a.s., IČ: 46505083
adresa pracoviště:Zahradní 76, Trutnov - Dolní Staré Město, 54101, Česko
mzda (plat):120 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:30. 09. 2024
benefity:
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy při nákupu výrobků
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Heinzová Romana
Telefonní číslo:777 365 184