Firmy začínající na Z
- Z & U s.r.o. (2)
- Z E P O BĚLOHRAD a.s. (2)
- Z-service Automotive s.r.o. (3)
- ZABEREŽ s.r.o. (1)
- Zaffar Hashimov (1)
- ZÁHOŘÍ Rudel s.r.o. (2)
- ZAHRADNICTVÍ - AGROSLUŽBY Louny, s.r.o. (1)
- Zahrady a zeleň s.r.o. (1)
- ZAHRADY ŘIHÁČEK s.r.o. (1)
- ZAIZOL s.r.o. (2)
- ZAK PLUS - stavba s.r.o. (3)
- Zakládání staveb a.s. (9)
- Základní škola (1)
- Základní škola a mateřská škola Albrechtice nad Orlicí (1)
- Základní škola a mateřská škola Benešov (1)
- Základní škola a Mateřská škola Bohumín tř.Dr.E.Beneše 456 okres Karviná, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Březno (3)
- Základní škola a Mateřská škola Čížová, okres Písek (1)
- Základní škola a mateřská škola Dolní Krupá, okres Havlíčkův Brod (1)
- Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre. B.Staška 232, příspěvková organizace (2)
- Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, okres Nový Jičín (1)
- Základní škola a Mateřská škola Hajnice , okres Trutnov (2)
- Základní škola a mateřská škola Hněvkovice, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Hostín u Vojkovic, okr. Mělník (1)
- Základní škola a Mateřská škola Chotíkov, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod, Jiráskova 461 (2)
- Základní škola a Mateřská škola Kněžmost, okres Mladá Boleslav (5)
- Základní škola a Mateřská škola Kounov, okres Rakovník (1)
- Základní škola a mateřská škola Křižanov, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Lišov (3)
- Základní škola a mateřská škola Minisvět U Krtečka s.r.o. (1)
- Základní škola a Mateřská škola Motýlek, Kopřivnice, Smetanova 1122, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Nečín (1)
- Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace (3)
- Základní škola a Mateřská škola Písečné, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Praskolesy, okres Beroun (1)
- Základní škola a mateřská škola Rohle, okres Šumperk (1)
- Základní škola a Mateřská škola Staré Sedliště, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Supíkovice, okres Jeseník, příspěvkové organizace (2)
- Základní škola a mateřská škola Štíty, okres Šumperk (1)
- ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r.o (2)
- Základní škola a Mateřská škola Úsov, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Vinařice, okres Kladno (1)
- Základní škola a mateřská škola Všechovice (1)
- Základní škola a Mateřská škola Žďárec, okres Brno-venkov, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola, Horní Maršov, okres Trutnov (1)
- Základní škola a Mateřská škola, Lhota pod Libčany, okres Hradec Králové (1)
- Základní škola a mateřská škola, Pec pod Sněžkou, okres Trutnov (1)
- Základní škola a Mateřská škola, Senohraby, okres Praha východ (1)
- Základní škola a Praktická škola Aš (1)
- Základní škola a Základní umělecká škola Kašperské Hory, okres Klatovy příspěvková organizace (2)
- Základní škola AVIDA s.r.o. (1)
- Základní škola Bělá pod Bezdězem, příspěvková organizace (2)
- Základní škola Benešov, Jiráskova 888 (1)
- Základní škola Brigádníků (1)
- Základní škola Byšice, okres Mělník (2)
- Základní škola Čtyřlístek (1)
- ZÁKLADNÍ ŠKOLA DONOVALSKÁ 1684 (1)
- Základní škola Drnovice, Náves 109 (2)
- Základní škola Erudio Orlicko (1)
- Základní škola Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109 (1)
- Základní škola Horažďovice, Blatenská ul. 540, okres Klatovy (2)
- Základní škola Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizace (1)
- Základní škola J.A.Komenského Přerov-Předmostí (3)
- Základní škola Jana Husa a Mateřská škola Písek, Husovo nám. 725 (1)
- Základní škola Javorník, Školní 72, okres Jeseník, příspěvková organizace (6)
- Základní škola Jihlava,Kollárova 30 (1)
- Základní škola Jirkov, Budovatelů 1563, okres Chomutov (1)
- Základní škola Kamýk nad Vltavou, okres Příbram (3)
- Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská 11, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Kroměříž, 1. máje (1)
- Základní škola Kvasiny (1)
- Základní škola Libčice nad Vltavou (1)
- Základní škola Louny, Školní 2426 (2)
- Základní škola Lužec nad Vltavou, příspěvková organizace (2)
- Základní škola Marjánka, Praha 6, Bělohorská 52 (4)
- Základní škola Mnichovo Hradiště Studentská 895 (2)
- Základní škola Mýto, okres Rokycany, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Nemyčeves (1)
- Základní škola Olomouc, Stupkova 16, příspěvková organizace (3)
- Základní škola Ostrava-Petřkovice (1)
- Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317 (1)
- Základní škola Plamínkové 1593 (1)
- Základní škola Poniklá, okres Semily (1)
- Základní škola Praha 7, Korunovační 8 (2)
- Základní škola praktická a speciální, Mariánské Lázně, Vítězství 29, příspěvková organizace (1)
- Základní škola praktická Teplice, s.r.o. (1)
- Základní škola Příšovice, okres Liberec-příspěvková organizace (1)
- Základní škola Rokytno (1)
- Základní škola Roztoky, Školní náměstí 470,252 63 Roztoky, okr. Praha západ (2)
- Základní škola s rozšířenou výukou jazyků K Milíčovu 674 (6)
- Základní škola Slaný, Politických vězňů 777, okres Kladno (1)
- Základní škola speciální Diakonie ČCE Ostrava (1)
- Základní škola speciální Royal Rangers při Středisku Víteček (2)
- Základní škola Světice, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Svitavy, Sokolovská 1 (1)
- Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Poříčany, okres Kolín (1)
- Základní škola T.G.Masaryka s mateřskou školou Mladá Boleslav, (4)
- Základní škola TGM Blansko, Rodkovského 2 (1)
- Základní škola U Roháčových kasáren (1)
- Základní škola v Oboře (1)
- Základní škola Valašské Meziříčí, Masarykova 291, okres Vsetín, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Velká Hleďsebe, okres Cheb, příspěvková organizace (2)
- Základní škola Velký Borek, okres Mělník, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Vodňany, Alešova 50, okr. Strakonice (1)
- Základní škola Záhoří, okres Písek (1)
- Základní škola Zvoleněves, okres Kladno (1)
- Základní škola, Benátky nad Jizerou, 17.listopadu 493 (1)
- Základní škola, Česká Lípa, Šluknovská 2904, příspěvková organizace (1)
- Základní škola, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Slovenská 27 (1)
- Základní škola, Kunčice nad Labem, okres Trutnov (1)
- Základní škola, Most, U Stadionu 1028, příspěvková organizace (1)
- Základní škola, Ostrava - Slezská Ostrava, Těšínská 98, příspěvková organizace (1)
- Základní škola, Praha 2, Jana Masaryka 21 (1)
- Základní škola, Příbram VIII, Školní 75 (1)
- Základní škola, Tachov, Petra Jilemnického 1995 (1)
- Základní škola, Voděrady, okres Rychnov nad Kněžnou (1)
- Základní škola,Kvasice,okres Kroměříž příspěvková organizace (2)
- Základní umělecká škola Zruč nad Sázavou (1)
- ZAKOGLASS s.r.o. (1)
- ZÁLESÍ agro a.s. (1)
- Zámecký vrch, zemědělská společnost s r. o. (1)
- Zámečnictví Řivnáč s.r.o. (2)
- Zámek Napajedla s.r.o. (1)
- ZAMKOV UH s.r.o. (1)
- ZANAP Liberec s.r.o. (3)
- Západočeská univerzita v Plzni (1)
- Zaplo Finance s.r.o. (4)
- Zarika Agentura s.r.o. (1)
- Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra (4)
- ZAS Děčín s. r. o. (1)
- ZAT a.s. (1)
- ZAWAKO MVS s.r.o. (1)
- ZaZaZborov s.r.o. (2)
- ZBIROVIA, a.s. (1)
- ZBU Czech Republic s.r.o. (4)
- Zbyněk Laube (1)
- Zbyněk Vlach (1)
- ZD Krásná Hora nad Vltavou a.s. (2)
- ZDAR, ÚSPĚCH s.r.o. (2)
- ZDENĚK BEJR SPEDITION s.r.o. (5)
- Zdeněk Čermák (1)
- Zdeněk Gořula (2)
- Zdeněk Hrnčíř (1)
- Zdeněk Jelínek (1)
- Zdeněk Korbel (1)
- Zdeněk Misař (1)
- Zdeněk Počta (3)
- Zdeněk Schreiber (1)
- Zdeněk Šmíd (3)
- Zdeněk Trnka (1)
- Zdeňka Kociánová (2)
- Zdeňka Stehlíková (1)
- Zdeno Liháň (1)
- Zdravé stádo s.r.o. (1)
- Zdravotně sociální služby Turnov (1)
- Zdravotnická záchranná služba kraje Vysočina, p.o. (3)
- Zdravotnické zařízení Podolí (2)
- ZDV Krchleby, a.s. (1)
- ZEAS Březná a.s. (1)
- ZEAS Puclice a.s. (4)
- Zednictví Krejsa s.r.o. (3)
- Zeko-Inva s.r.o. (5)
- ZELENÁ LÍPA HOSTIVICE, poskytovatel sociálních služeb (2)
- ZELLAND, s.r.o. (7)
- ZEMAKO, s.r.o. (1)
- ZEMAS AG,a.s. (1)
- Zemědělská a.s. Bystřec (2)
- Zemědělská a.s. Vysočina (3)
- Zemědělská akciová společnost Býšť (1)
- Zemědělská společnost Dubné a. s. (3)
- Zemědělská společnost Nalžovice, a.s. (3)
- Zemědělská společnost Vítějeves a.s. (4)
- Zemědělské a obchodní družstvo Hlavnice (4)
- Zemědělské družstvo "ROZVOJ" se sídlem v Trstěnicích (3)
- Zemědělské družstvo Bystřina se sídlem v Olešence (2)
- Zemědělské družstvo Dolní Hořice (3)
- Zemědělské družstvo Dub nad Moravou (4)
- Zemědělské družstvo Hraničář Loděnice (1)
- Zemědělské družstvo Kokory (3)
- Zemědělské družstvo Křižovatka (1)
- Zemědělské družstvo Nová Včelnice (1)
- Zemědělské družstvo OSTAŠ (1)
- Zemědělské družstvo Pozovice (3)
- Zemědělské družstvo se sídlem v Rosovicích (2)
- Zemědělské družstvo Sever Loukovec (2)
- Zemědělské družstvo Trstěnice (1)
- Zemědělské družstvo Velká Losenice (5)
- Zemědělské družstvo vlastníků Novoveselsko (4)
- Zemědělské družstvo VRCHY (1)
- Zemědělské obchodní družstvo Borovany (2)
- Zemědělské obchodní družstvo Habry (2)
- Zemědělské obchodní družstvo Mrákov (3)
- Zemědělské obchodní družstvo Roztoky - Kruh (2)
- Zemědělské obchodní družstvo Sepekov (1)
- Zemědělsko-obchodní družstvo M Á J (4)
- ZEMIPRA MONT s.r.o. (1)
- ZEMPO STOBER s.r.o. (1)
- Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (3)
- ZEN GASTRO s.r.o. (3)
- ZENCO Plus s.r.o. (2)
- Zenit, spol. s r.o. (1)
- Zentiva, k.s. (4)
- ZEPO PODMOKY, spol. s r. o. (1)
- ZEPOS RS s.r.o. (2)
- ZERA, a.s. (1)
- Zero systems s.r.o. (1)
- ZETES KT, spol. s r.o. (5)
- ZEVETA MACHINERY a.s. (3)
- ZF Engineering Plzeň s.r.o. (4)
- ZHEN RONG s.r.o. (2)
- ZHI JIA, s.r.o. (1)
- ZHONG HUA YUAN s.r.o. (1)
- Zhurakivskyy Artustav s. r. o. (2)
- Zifčáková Marcela (1)
- ZIKO sanace, s.r.o. (2)
- ZINCHUK INNA, s.r.o. (2)
- ZIRKONIUM BB s.r.o. (1)
- ZK Design a.s. (1)
- ZKL - VRL Praha a.s. (3)
- ZKS miltex s.r.o. (3)
- Zlatá pagoda, s.r.o. (2)
- Zlatnická s.r.o. (1)
- ZLATÝ ČASY MEZI TRHY s.r.o. (3)
- Zlatý Lev Grou, s. r. o. (2)
- Zlín Aviation s.r.o. (1)
- ZLÍN-AVION SERVICE s.r.o. (2)
- ZLÍNSAT, spol. s r.o. (5)
- ZLKL s.r.o. (13)
- ZMAN - KABALA s.r.o. (1)
- ZNAKON, a.s. (1)
- ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o. (2)
- ZO OS KOVO ŽĎAS, a.s. (1)
- Zoginiquel s.r.o. (2)
- ZOLT CZ spol. s r.o. (1)
- Zoo krmiva Pošvář s.r.o. (1)
- Zoom autoškola super intensivně s.r.o. (1)
- ZOPOS Přestavlky a.s. (5)
- ZOSIMUS company s.r.o. (2)
- Zouhair Gharsellaoui (1)
- ZP Keblov, a.s. (1)
- ZPG s.r.o. (1)
- ZPzeman s.r.o. (1)
- ZŘUD - Masokombinát Polička, a.s. (16)
- ZS Přestavlky a.s. (1)
- ZŠ - MLÁDÍ (2)
- ZTE CZECH, s.r.o. (2)
- Zubní ordinace MUDr. Sládková s.r.o. (2)
- ZUCCA a.s. (2)
- Zurap Mehmedi (1)
- Zuzana Kalábová (1)
- Zuzana Tischlerová (1)
- Zvar-Va Montáže s.r.o. (1)
- ZVONAŘSKÁ DÍLNA TOMÁŠKOVÁ-DYTRYCHOVÁ s.r.o. (2)
- ZZN Prachatice s.r.o. (1)
- Z + M Logistics, spol. s r.o. (16)
- Z F P s.r.o. (4)
- Z-TRANZ UB s.r.o. (1)
- ZACATECAS s.r.o. (1)
- ZAFIDO s.r.o. (1)
- Zahrada, poskytovatel sociálních služeb (1)
- Zahradnictví Blecha,s.r.o. (2)
- Zahrady Fornůsek s.r.o. (1)
- Zahrady Šárka, s.r.o. (2)
- Zajíc a veverka, s.r.o. (1)
- ZAK-KOVOVÝROBA s.r.o. (1)
- Základní organizace Odborového svazu KOVO Třinecké železárny (1)
- Základní škola (1)
- Základní škola a mateřská škola Aš, Okružní 57, okres Cheb (3)
- Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí, příspěvková organizace (3)
- Základní škola a Mateřská škola Bohuslava Reynka, Lípa, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Budíškovice (1)
- Základní škola a Mateřská škola Děčín VIII, Vojanova 178/12, příspěvková organizace (2)
- Základní škola a mateřská škola Dolní Lukavice, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola dr. Eduarda Beneše, Kožlany, okres Plzeň-sever, příspěvková organiza (1)
- Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Záhuní 408, okres Nový Jičín (1)
- Základní škola a Mateřská škola Hanušovice, okres Šumperk (4)
- Základní škola a Mateřská škola Horní Jiřetín (3)
- Základní škola a Mateřská škola Hoštka, okres Litoměřice, příspěvková organizace (3)
- Základní škola a Mateřská škola Chudenín, okres Klatovy, příspěvková organizace (2)
- Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd (3)
- Základní škola a Mateřská škola Kobeřice u Brna, okres Vyškov, příspěvková organizace (3)
- Základní škola a mateřská škola Krahulčí, okres Jihlava, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Křižanovice, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a mateřská škola Loukov,okres Kroměříž (1)
- Základní škola a mateřská škola Mirošov, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Mozaika (2)
- Základní škola a Mateřská škola Nečtiny, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a mateřská škola Opatov, okres Třebíč, příspěvková organizace (2)
- Základní škola a Mateřská škola Polepy, okres Litoměřice, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Prosetín, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Rudná pod Pradědem, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Starý Poddvorov, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodonín, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a mateřská škola Třebíč, Na Kopcích 342 (1)
- Základní škola a Mateřská škola Velké Hamry, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Vlastějovice (2)
- Základní škola a Mateřská škola Všeruby, přísp. org. (1)
- Základní škola a Mateřská škola Žihobce, okres Klatovy (1)
- Základní škola a Mateřská škola, Dobrá Voda u Hořic, okres Jičín (1)
- Základní škola a Mateřská škola, Hrádek nad Nisou - Loučná, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola, Lično, okres Rychnov nad Kněžnou (1)
- Základní škola a Mateřská škola, Pecka, okres Jičín (1)
- Základní škola a mateřská škola, Svoboda nad Úpou, okres Trutnov (3)
- Základní škola a Praktická škola Gabriely Pelechové (2)
- Základní škola a Základní umělecká škola Rtyně v Podkrkonoší (2)
- Základní škola Bakov nad Jizerou,okres Mladá BoleslaV (4)
- Základní škola Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 55 (1)
- Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí 458 (2)
- Základní škola Břeclav, Slovácká 40 (1)
- Základní škola Čapkova ul. 126, Klatovy V (1)
- Základní škola Dalovice (2)
- Základní škola Doudleby (1)
- Základní škola Edisonova (1)
- Základní škola FLOW s.r.o. (2)
- Základní škola Frýdlant nad Ostravicí náměstí T.G. Masaryka 1260 okres Frýdek-Místek, příspěvková or (1)
- Základní škola Horní Beřkovice, okres Litoměřice (1)
- Základní škola Hudlice - okres Beroun (1)
- Základní škola J.Vohradského Šluknov, okres Děčín (4)
- Základní škola Jana Václava Sticha - Punta Žehušice, okres Kutná Hora (2)
- Základní škola jazyků Karlovy Vary, příspěvková organizace (2)
- Základní škola Jihlava,Křížová 33 (1)
- Základní škola Jiříkov, okres Děčín - příspěvková organizace (1)
- Základní škola Kaňka o.p.s. (1)
- Základní škola Kasejovice (1)
- Základní škola Kutná Hora, Jana Palacha 166 (1)
- Základní škola Lanškroun, náměstí Aloise Jiráska 139, okr. Ústí nad Orlicí (3)
- Základní škola Lípa nad Orlicí (1)
- Základní škola Luby, okres Cheb (1)
- Základní škola M. Choceňského, Choceň (1)
- Základní škola Mělník - Pšovka, Blahoslavova 2461 (4)
- Základní škola Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ (2)
- Základní škola Na Dvoře z.ú. (4)
- Základní škola Nížkov (2)
- Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Ostrava, Gebauerova 8, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Pardubice, Staňkova 128 (3)
- Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor (2)
- Základní škola Popůvky, příspěvková organizace, Brno-venkov (1)
- Základní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4 (2)
- Základní škola praktická a Základní škola speciální Dobříš (2)
- Základní škola pro zrakově postižené, Praha 2, nám. Míru 19 (2)
- Základní škola Pstruží, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Rostěnice-Zvonovice, okres Vyškov, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Řečany nad Labem okres Pardubice (1)
- Základní škola Sedmikráska, o.p.s. (1)
- Základní škola Slavonice, okres Jindřichův Hradec (1)
- Základní škola speciální Diakonie ČCE Vrchlabí (10)
- Základní škola speciální, Jaroměř, Palackého 142 (3)
- Základní škola Světlo s.r.o. (2)
- Základní škola Šumperk, Vrchlického 22 (1)
- Základní škola T.G.Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387 (1)
- Základní škola Táborská (1)
- Základní škola Toužim, okres Karlovy Vary (1)
- Základní škola Ústí nad Labem, Neštěmická 787/38, příspěvková organizace (2)
- Základní škola V Pohybu (3)
- Základní škola Varnsdorf, náměstí E. Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Velké Karlovice (1)
- Základní škola Věrovany, okr. Olomouc, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Volyně, okres Strakonice (2)
- Základní škola Zbiroh, okres Rokycany, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 6 (1)
- Základní škola, Blatná, Holečkova 1060 (1)
- Základní škola, Česká Skalice, okres Náchod (1)
- Základní škola, Heřmanův Městec, okres Chrudim, Příspěvková organizace (1)
- ZÁKLADNÍ ŠKOLA, LIBEREC - VRATISLAVICE NAD NISOU, příspěvková organizace (1)
- Základní škola, Most, Vítězslava Nezvala 2614, příspěvková organizace (1)
- Základní škola, Ostrava-Poruba, Bulharská 1532, příspěvková organizace (1)
- Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 (3)
- Základní škola, Radvanice, okres Trutnov (1)
- Základní škola, Trutnov 2, Mládežnická 536 (1)
- Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Stachy (1)
- Základní škola,Úvaly (2)
- Základní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace (1)
- ZAKOM s.r.o. (1)
- ZALVAP s.r.o. (1)
- Zámečnictví Bílý, s.r.o. (3)
- Zámečnictví Sloupský s.r.o. (3)
- Zámek Týnec z.s. (2)
- Zámoraví, a.s. (1)
- Zanzar s.r.o. (3)
- Západočeské konzumní družstvo Plzeň (11)
- Zapracovat s.r.o. (2)
- ZARIS s.r.o. (1)
- Zařízení sociální péče Choceň (1)
- Zásilkovna s.r.o. (8)
- Závlahy Dyjákovice, spol. s r.o. (1)
- ZAWAKO s.r.o. (3)
- ZBA Ferokov s.r.o. (2)
- ZBIROŽSKÁ a.s. (2)
- Zbyněk Černý (1)
- Zbyněk Malinský (1)
- ZCL - OTAS, s.r.o. (2)
- ZD Sádek a.s. (1)
- ZDEMAR POLAND s.r.o. (1)
- Zdeněk Bendek (2)
- Zdeněk Černovský - PROCE (2)
- Zdeněk Hajšman (6)
- Zdeněk Hrubeš - TRUHLÁŘSTVÍ PRECIZ (1)
- Zdeněk Kamarýt (2)
- Zdeněk Lahodný (1)
- Zdeněk Pecha (1)
- Zdeněk Prenner (1)
- Zdeněk Smetana (3)
- Zdeněk Šopík, s.r.o. (6)
- Zdeněk Turina (1)
- Zdeňka Oulická (1)
- Zdeňka Vilímková MUDr (1)
- ZDEPE.CZ s.r.o. (5)
- Zdravé stravování s.r.o. (2)
- Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě (4)
- Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje (1)
- ZDRAVOVÝROBA MOST s.r.o. (1)
- ZE YU s.r.o. (3)
- ZEAS Lysice, a.s. (1)
- zebrahouse s.r.o. (1)
- ZEDNICTVÍ Medlín s.r.o. (1)
- ZEKOM slévárna s.r.o. (1)
- ZELENKA Czech Republic s.r.o. (1)
- ZELPo - K, spol. s r.o. (1)
- Zeman a Černický s.r.o. (1)
- ZEMATEZ s.r.o. (3)
- Zemědělská a.s. Horní Bradlo (3)
- Zemědělská a.s. Výšina (1)
- Zemědělská akciová společnost Mžany, a.s. (4)
- Zemědělská společnost Horní Krupá, a.s. (2)
- Zemědělská společnost Plazy spol. s r.o. (3)
- Zemědělská společnost Zhoř a.s. (1)
- Zemědělské a obchodní družstvo Kluky (1)
- Zemědělské družstvo "Údolí" (4)
- Zemědělské družstvo Čechtice (1)
- Zemědělské družstvo Dolní Újezd (2)
- Zemědělské družstvo Haňovice (3)
- Zemědělské družstvo Jiřice u Miroslavi (1)
- Zemědělské družstvo Koryta (1)
- Zemědělské družstvo Maleč (3)
- Zemědělské družstvo Novosedly (1)
- Zemědělské družstvo Pluhův Žďár (1)
- Zemědělské družstvo Přešťovice (1)
- Zemědělské družstvo se sídlem v Suchodole (1)
- Zemědělské družstvo Sněžné (1)
- Zemědělské družstvo Unčovice (3)
- Zemědělské družstvo Vícov (2)
- Zemědělské družstvo vlastníků Štichovice (1)
- Zemědělské družstvo Všestary (2)
- Zemědělské obchodní družstvo Božejov (4)
- Zemědělské obchodní družstvo Hlavňovice (1)
- Zemědělské obchodní družstvo Němětice (3)
- Zemědělské obchodní družstvo Rožnovsko (2)
- Zemědělské obchodní družstvo v Herálci (1)
- Zemědělsko-obchodní družstvo Žichlínek (9)
- Zemo - Profit Mnich a.s. (1)
- ZEMPO-VOS a.s. Strunkovice nad Blanicí (1)
- ZEMSPOL a.s. Sloup (1)
- ZEN CHEF s.r.o. (6)
- Zendorti s.r.o. (1)
- ZENOFIAVAV s.r.o. (1)
- ZEPHYR Františkovy Lázně, s.r.o. (1)
- ZEPO s.r.o. (1)
- ZEPRIS s.r.o. (3)
- Zerda CZ s.r.o. (2)
- Zestav, s.r.o. (2)
- ZEUS - STAV s.r.o. (1)
- ZEWARI s.r.o. (1)
- ZF Staňkov s.r.o. (3)
- ZHENG BO s.r.o. (1)
- ZHI SHENG INTERNATIONAL CZECH s.r.o. (1)
- Zhong Qing spol. s r.o. (2)
- ZICK&MASON s.r.o. (1)
- ZIHOS Klatovy s.r.o. (1)
- ZIKUDA vodohospodářské stavby spol. s r.o. (1)
- ZIPONA s.r.o. (2)
- ZiS kovo, s.r.o. (1)
- ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o. (6)
- ZKL Brno, a.s. (1)
- ZL company s.r.o. (2)
- Zlatá prádelna s.r.o. (4)
- ZLATNÍK, družstvo umělecké výroby (2)
- Zlatý dům, s.r.o. (2)
- ZLATÝ MOTÝL s.r.o. (3)
- ZLIN ESTATES s.r.o. (2)
- ZLINER s.r.o. (7)
- Zlínské stavby, a.s. (2)
- Zlonin Dum s.r.o. (1)
- ZMAN - KESEF s.r.o. (1)
- Znalecká a poradenská kancelář s.r.o. (1)
- Znora spol. s r.o. (1)
- ZOD 11. KVĚTEN a.s. (1)
- ZOHCLOK spol. s r.o. (6)
- ZON GALAXY s.r.o. (1)
- ZOO MIX PRAHA s.r.o. (3)
- ZOOM EXPERT s.r.o. (1)
- ZORRAK s.r.o. (1)
- ZOŠI AGRO, s.r.o. (1)
- ZOVV s.r.o. (14)
- ZP Mikulčice a.s. (1)
- ZPS - MECHANIKA, a. s. (2)
- ZR SERVIS s.r.o. (1)
- ZS - Bohemia, s.r.o. (1)
- ZS Vilémov, a.s. (1)
- ZŠ a MŠ Zákupy (1)
- Zubní 311 s.r.o. (1)
- ZUBRAY s.r.o. (3)
- ZULIP s.r.o. (2)
- Zuri.com SE (1)
- Zuzana Lešák Černá s.r.o. (1)
- ZV Kuklenská energetická s.r.o. (1)
- ZVARSTROJ, s.r.o. organizační složka (2)
- ZVOR s.r.o. (1)
- ZZN ve Svitavách, a.s. (3)
- Z A B R A s.r.o. (1)
- Z O K - system s.r.o. (1)
- Za Sluncem z.s. (1)
- ZADAR s.r.o. (1)
- Zahir Ikto (1)
- Zahradní a parková spol. s r.o. (1)
- Zahradnictví WEISS s.r.o. (1)
- ZAHRADY HANYZ s.r.o. (1)
- Zahrady Zlín s.r.o. (1)
- Zájmové sdružení odborových organizací SD, a.s. Bílina (3)
- Zakarpat-stav s.r.o. (3)
- Základní organizace SOU stavební Plzeň - pracoviště Horní Bříza (1)
- Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a mateřská škola Bambinárium (1)
- Základní škola a Mateřská škola Bez hranic (1)
- Základní škola a Mateřská škola Boleradice, okres Břeclav, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Bujanov, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Dobkovice (1)
- Základní škola a Mateřská škola Dolní Třebonín (1)
- Základní škola a mateřská škola Easyspeak z.ú. (2)
- Základní škola a Mateřská škola G.A.Lindnera, Rožďalovice, okres Nymburk (1)
- Základní škola a Mateřská škola Havířov-Bludovice Frýdecká, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Horšice, příspěvková organizace (2)
- Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště (1)
- Základní škola a mateřská škola Javornice (1)
- Základní škola a Mateřská škola Kladno, Ukrajinská 2447 (5)
- Základní škola a Mateřská škola Kobylá nad Vidnavkou příspěvková organizace (1)
- Základní škola a mateřská škola Krajková, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí (1)
- Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152, příspěvková organizace (4)
- Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12 (1)
- Základní škola a Mateřská škola Nová Ves u Světlé, okres Havlíčkův Brod (1)
- Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 13, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Postupice, okres Benešov (1)
- Základní škola a Mateřská škola při dětské léčebně, Janské Lázně, Horní promenáda 268 (2)
- Základní škola a Mateřská škola Řečice, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Strážek, příspěvková organizace (2)
- Základní škola a Mateřská škola Ševětín (1)
- Základní škola a Mateřská škola Tachlovice (3)
- Základní škola a mateřská škola Tři Sekery, okres Cheb, příspěvková organizace (2)
- Základní škola a Mateřská škola Verneřice, okres Děčín, příspěvková organizace (2)
- Základní škola a Mateřská škola Volfartice,okres Česká Lípa, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Vyskytná, okres Pelhřimov, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Žleby, okres Kutná Hora (1)
- Základní škola a Mateřská škola, Dolní Olešnice, okres Trutnov (1)
- Základní škola a Mateřská škola, Kolín, Kutnohorská 179 (1)
- Základní škola a Mateřská škola, Lovčice, okres Hodonín, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola, Probluz, okres Hradec Králové (2)
- Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98 (1)
- Základní škola a Střední škola Bohemia s.r.o. (2)
- Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvková organizace (3)
- Základní škola Bavorov, okres Strakonice (1)
- Základní škola Benecko, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Bílina, Za Chlumem 824, okres Teplice, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Břečťanová (5)
- Základní škola Čerčany (2)
- Základní škola Děčín II, Kamenická 1145, příspěvková organizace (2)
- Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace (5)
- Základní škola Eduarda Štorcha, Ostroměř, okres Jičín (1)
- Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2 (5)
- Základní škola Habartov, Karla Čapka 119, okres Sokolov (4)
- Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, okres Sokolov (1)
- Základní škola Chodov, okres Domažlice - příspěvková organizace (1)
- Základní škola Jablonec nad Nisou, 5. května 76, příspěvková organizace (2)
- Základní škola Jaroměř-Josefov, Vodárenská 370, okres Náchod (2)
- Základní škola Jeseník, Fučíkova 312 (1)
- Základní škola Jindřichův Hradec I, Štítného 121 (1)
- ZÁKLADNÍ ŠKOLA JOSEFA KAJETÁNA TYLA PÍSEK (1)
- Základní škola Kapitána Jasioka Havířov-Prostřední Suchá Kpt. Jasioka 57 okres Karviná (1)
- Základní škola Kaznějov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Kutná Hora, Kamenná stezka 40 (5)
- Základní škola Lažánky, okres Brno - venkov, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy (1)
- Základní škola Ludvíka Svobody Rudíkov 167, okres Třebíč (1)
- Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Merklín, okres Plzeň-jih (3)
- Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy (1)
- Základní škola Na Šutce (1)
- Základní škola Nová Role, okres Karlovy Vary (4)
- Základní škola Orangery s.r.o. (2)
- Základní škola Ostrava, Nádražní 117 (1)
- Základní škola Pelhřimov, Komenského 1326 (2)
- Základní škola Podbořany, Husova 276, okres Louny (1)
- Základní škola Postoloprty (2)
- Základní škola Prachatice, Národní 1018 (7)
- Základní škola praktická Domažlice, Msgre B. Staška 232, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice (1)
- Základní škola Rapotice, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Roudnice nad Labem, Jungmannova 660 (1)
- Základní škola s rozšíř. vyuč. matematiky a přírodovědných předmětů (1)
- Základní škola Sezimovo Ústí, Školní náměstí 628, okres Tábor (1)
- Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace (1)
- Základní škola speciální Neratov (1)
- Základní škola Strupčice (1)
- Základní škola Světoplavci, s.r.o. (2)
- Základní škola T. G. Masaryka Náchod, Bartoňova 1005 (2)
- Základní škola T.G.Masaryka Lysá nad Labem Litol - Palackého 160, okres Nymburk (3)
- Základní škola Tachov, Hornická 1325, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Tuchoměřice, okres Praha - západ (1)
- Základní škola Ústí nad Labem, Školní náměstí100/5, příspěvková organizace (2)
- Základní škola v Teplé, příspěvková organizace (2)
- Základní škola Varnsdorf, Seifertova 1650, okres Děčín, příspěvková organizace (4)
- Základní škola Velké Meziříčí, Sokolovská 470/13 (1)
- Základní škola Vimperk, Smetanova 405, okres Prachatice (1)
- Základní škola Vrané nad Vltavou (2)
- Základní škola Zdechovice, okres Pardubice (1)
- Základní škola Železný Brod, Pelechovská 800, příspěvková organizace (1)
- Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2 (2)
- Základní škola, Dětský domov, Přípravný stupeň základní školy speciální a Školní jídelna, Sedlec-Prč (2)
- Základní škola, Kanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace (1)
- Základní škola, Mateřská škola a Dětský domov, Přípravný stupeň základní školy speciální, Školní dru (4)
- Základní škola, Most, Zlatnická 186, příspěvková organizace (4)
- Základní škola, Práče, okres Znojmo, příspěvková organizace (1)
- Základní škola, Praha 9 - Lehovec (1)
- Základní škola, Sobotka, okres Jičín (1)
- Základní škola, ul. Benešova 585 v Třebíči (1)
- Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec (2)
- Základní umělecká škola Františka Drdly, Žďár nad Sázavou, Doležalovo náměstí 4, příspěvková organiz (1)
- Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace (1)
- ZAKUZA s.r.o. (1)
- Zambelli - technik, spol. s r.o. (3)
- Zámečnictví Jiří Volek s.r.o. (2)
- zámečnictví WINKEL s.r.o. (1)
- Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (1)
- ZAMSVARBUD s.r.o. (1)
- ZAPA CAFE, s.r.o. (1)
- Západočeské konzumní družstvo Sušice (9)
- ZARA ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. (1)
- Záruba M + K, a.s. (1)
- Zařízení školního stravování Opava, příspěvková organizace (2)
- Zásobování teplem Vsetín a.s. (1)
- Závody ČKD Blansko s.r.o. (1)
- ZAYFERT servis s.r.o. (1)
- ZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným (2)
- ZBLESKZ s.r.o. (3)
- Zbyněk Doleček (1)
- Zbyněk Rozkopal (2)
- ZD Březina nad Jizerou (1)
- ZD Trhový Štěpánov a.s. (1)
- ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o. (1)
- Zdeněk Brabec (2)
- Zdeněk Fric (1)
- Zdeněk Hendrich s.r.o. (1)
- Zdeněk Chadim (1)
- Zdeněk Kirschner (1)
- Zdeněk Lisec (1)
- Zdeněk Pelánek (1)
- Zdeněk Rendl s.r.o. (1)
- Zdeněk Stejskal (2)
- Zdeněk Štýbnar (1)
- Zdeněk Veverka - DOSTAV (2)
- Zdeňka Poláková (1)
- Zdeňka Vorlová (1)
- Zderaz, zemědělské družstvo (1)
- Zdraví OK s.r.o. (4)
- Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem (9)
- Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace (5)
- ZdravýPodnik s.r.o. (4)
- ZEA Světice, a.s. (1)
- ZEAS Oskořínek, a.s. (1)
- Zedníci a dělníci s.r.o. (1)
- ZEFA Volary s.r.o. (2)
- ZELBOR s.r.o. (2)
- Zelenková Naděžda (1)
- ZELTR AGRO a.s. (4)
- ZEMAN maso - uzeniny a.s. (4)
- ZEMAX Šitbořice, a.s. (2)
- Zemědělská a.s. Krucemburk,akciová společnost (1)
- Zemědělská akademie Hořice- střední škola a vyšší odborná škola (2)
- Zemědělská Klučenice a.s. (1)
- Zemědělská společnost Jindřichovice s.r.o. (1)
- Zemědělská společnost Svobodné a.s. (2)
- Zemědělská výroba Heřmanský s.r.o. (3)
- Zemědělské a obchodní družstvo Lánov (2)
- Zemědělské družstvo "Vysočina" Želiv (5)
- Zemědělské družstvo Dobříč (3)
- Zemědělské družstvo Dolní Vilímeč (1)
- Zemědělské družstvo Horal (2)
- Zemědělské družstvo Kbel (1)
- Zemědělské družstvo Kovářov (3)
- Zemědělské družstvo Mečeříž (3)
- Zemědělské družstvo Okrouhlička (1)
- Zemědělské družstvo Plzeň-Červený Hrádek (4)
- Zemědělské družstvo Příchovice (1)
- Zemědělské družstvo se sídlem ve Sloupnici (6)
- Zemědělské družstvo Světnov (1)
- Zemědělské družstvo v Pňovicích (1)
- ZEMĚDĚLSKÉ DRUŽSTVO VLASTNÍKU (1)
- Zemědělské družstvo vlastníků Veselka (1)
- Zemědělské družstvo Žernov (2)
- Zemědělské obchodní družstvo Branice (1)
- Zemědělské obchodní družstvo Kámen (2)
- Zemědělské obchodní družstvo Opatovec (3)
- Zemědělské obchodní družstvo se sídlem v Černotíně (2)
- Zemědělské stavby Jihlava, a.s. (3)
- Zeměměřický úřad (3)
- ZEMOS a.s. (1)
- ZEMPOL Mochov s.r.o. (2)
- ZEMSPOL s.r.o. (2)
- ZEN Network Therapy s.r.o. (1)
- ZENERGO s.r.o. (1)
- ZENOVA Facility s.r.o. (6)
- Zephyrmobile, spol. s r.o. (1)
- ZePo, a.s. (1)
- ZEPS s. r. o. (1)
- ZERET s.r.o. (1)
- Zeta CZ s.r.o (1)
- ZEVA STAV s.r.o. (1)
- ZEZULA.CZ, s.r.o. (1)
- ZFP Reality, s.r.o (1)
- ZHENG HE s.r.o. (3)
- ZHI XU EU s.r.o. (4)
- ZHOU XIANG s.r.o. (4)
- Zied Baaziz (1)
- ZIKA CZ s.r.o. (1)
- ZIMBO CZECHIA s.r.o. (26)
- ZIPP Brno s.r.o. (1)
- ZITEK, s.r.o. (2)
- ZK, s.r.o. (1)
- ZKL Klášterec nad Ohří, akciová společnost (1)
- Zlatá kráva gastro s.r.o. (1)
- ZLATÉ MANGO, s.r.o. (1)
- Zlatuše Staňková (1)
- ZLATÝ FÉNIX s.r.o. (4)
- Zlatý věk, s.r.o. (3)
- Zlín Interiér s.r.o. (1)
- Zlíninvest s.r.o. (6)
- Zlínstav a.s. (3)
- ZM INVEST s.r.o (3)
- ZN-motoren s.r.o. (1)
- ZnaVas s. r. o. (1)
- ZNTS Projekt s.r.o. (1)
- ZODIAC EQUIPMENT spol. s r.o. (1)
- Zohra Belabed (1)
- ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace (2)
- Zoologická zahrada města Brna, příspěvková organizace (4)
- ZooshopXXL s.r.o. (1)
- ZorroMont s.r.o. (1)
- Zotavovna Vězeňské služby České republiky Pracov (1)
- Zozany, s.r.o. (2)
- ZPA Nová Paka, a.s. (4)
- ZPS - SLÉVÁRNA, a.s. (3)
- Zrno zrnko s.r.o. (3)
- ZS Bohuslavice,a.s. (1)
- ZSD servis, spol. s r.o. (3)
- ZŠ T.G.MASARYKA PYŠELY (2)
- Zubní laboratoř - Miroslav Diviš s.r.o. (6)
- ZUBRSTAV s.r.o. (1)
- zumm s.r.o. (1)
- ZUŠ Žirovnice (1)
- Zuzana Lučanová (1)
- ZV LAZAR TRANS s.r.o. (1)
- ZVO s.r.o. (4)
- ZVU Kovárna a.s. (3)
- ZZY Co. s.r.o. (4)
- Z A T O Černíkovice, spol. s r.o. (1)
- Z-Media s.r.o. (2)
- ZABAG s.r.o. (1)
- ZADO s.r.o. (1)
- Záhoran, a.s. (1)
- Zahradnické úpravy s.r.o. (2)
- Zahrady - Hastík s.r.o. (4)
- ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o. (1)
- Záchranný útvar HZS ČR (1)
- ZAK CENTRUM s.r.o. (1)
- ZAKARPATBUD B.P. s.r.o. (2)
- Základní škola (1)
- Základní škola a mateřská škola Adamov, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a mateřská škola Barrandov, Praha 5 - Hlubočepy, Chaplinovo nám. 1/615, příspěvková o (4)
- Základní škola a Mateřská škola Bohumín Bezručova 190 okres Karviná, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Borová Lada (1)
- Základní škola a Mateřská škola Býchory, okres Kolín, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany (1)
- Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb (3)
- Základní škola a mateřská škola Františka Škroupa, Osice, okres Hradec Králové (1)
- Základní škola a Mateřská škola generála Pattona Dýšina, příspěvková organizace (3)
- Základní škola a Mateřská škola Heřmanova Huť, příspěvková organizace (4)
- Základní škola a Mateřská škola Hořičky, okres Náchod (2)
- Základní škola a mateřská škola Chocenice, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Jeneč, okres Praha - západ (7)
- Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o. (1)
- ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA KOCLÍŘOV, okres Svitavy (3)
- Základní škola a mateřská škola Křenov, okres Svitavy (1)
- Základní škola a mateřská škola Ledčice, okres Mělník, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a mateřská škola Měčín - příspěvková organizace (2)
- Základní škola a Mateřská škola Moravské Knínice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a mateřská škola Na Daliborce, Hořice (2)
- Základní škola a Mateřská škola Nučice (3)
- Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace (2)
- Základní škola a mateřská škola Prapořiště, okres Domažlice, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola Radovesice, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a mateřská škola Sojovice okres Mladá Boleslav (1)
- Základní škola a Mateřská škola Střílky, příspěvková organizace (2)
- Základní škola a mateřská škola Špindlerův Mlýn (1)
- Základní škola a Mateřská škola Tečovice, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a mateřská škola Uhelná Příbram (1)
- Základní škola a Mateřská škola Věšín, okres Příbram (1)
- Základní škola a Mateřská škola Vrchotovy Janovice (1)
- Základní škola a mateřská škola Záchlumí, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Mateřská škola, Běchary, okres Jičín (1)
- Základní škola a Mateřská škola, Hora Svaté Kateřiny, nám. Pionýrů 1, okr. Most (2)
- Základní škola a Mateřská škola, Kubatova 1, České Budějovice (1)
- Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky (3)
- Základní škola a Mateřská škola, příspěvková organizace (1)
- Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89 (6)
- Základní škola a Střední škola Krupka, Karla Čapka 270 (2)
- Základní škola Antonína Sochora (1)
- Základní škola Bedřicha Hrozného (2)
- Základní škola Benešov, Dukelská 1818 (4)
- ZÁKLADNÍ ŠKOLA BOHUTÍN (1)
- Základní škola Buštěhrad (3)
- Základní škola Český Těšín - Svibice, Pod Zvonek 1835 okres Karviná (2)
- Základní škola Dolní Vilémovice 42 (2)
- Základní škola Dr.Edvarda Beneše Mladá Boleslav, Laurinova 905, příspěvková organizace (2)
- Základní škola EQ (1)
- Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 (1)
- Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Hostivice (4)
- Základní škola J.A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova (1)
- Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19, příspěvková organizace (7)
- Základní škola Javornického ul.2 Vysoké Mýto (1)
- Základní škola Jeseník, příspěvková organizace (2)
- Základní škola Jindřichův Hradec II, Jarošovská 746 příspěvková organizce (1)
- Základní škola Kairos,z.ú. (1)
- Základní škola Karlovy Vary, Konečná 25, příspěvková organizace (3)
- Základní škola Krhanice, okres Benešov (1)
- Základní škola Kuželov, okres Hodonín, příspěvková organizace (1)
- Základní škola letce Františka Nováka Sokoleč, příspěvková organizace (2)
- Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace (3)
- Základní škola Lukavice (1)
- Základní škola Malé Svatoňovice (1)
- ZÁKLADNÍ ŠKOLA MIKULOVA 1594 (1)
- Základní škola Mukařov (1)
- Základní škola Nejdek, Karlovarská, příspěvková organizace (2)
- Základní škola Nový Hrozenkov (1)
- Základní škola Ostrava - Vítkovice, Šalounova 56 (1)
- Základní škola Otevřeno, z. ú. (3)
- Základní škola Pelhřimov, Krásovy domky 989, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Polná (2)
- Základní škola Praha - Radotín (1)
- Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240 (1)
- Základní škola praktická Heřmanův Městec (2)
- Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okres Pardubice (3)
- Základní škola Rokycany, ulice Míru 64, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Roudnice nad Labem, K. Jeřábka 941 (1)
- Základní škola s rozšíř. výukou tělesné výchovy (1)
- Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové (2)
- Základní škola speciální (2)
- Základní škola speciální Psáry (2)
- Základní škola Suchohrdly u Miroslavi, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Svitavy, Riegrova 4 (2)
- Základní škola T.G. Masaryka Dolní Bousov, okres Mladá Boleslav (1)
- Základní škola T.G.Masaryka Poděbrady, Školní 556, Okres Nymburk (3)
- Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace (1)
- Základní škola U Nových lázní (1)
- Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace (4)
- Základní škola Václava Havla, Poděbrady , Na Valech 45, okres Nymburk (1)
- Základní škola Vážka (4)
- ZÁKLADNÍ ŠKOLA VELKÉ PŘÍTOČNO, OKRES KLADNO (1)
- Základní škola Vlašim (2)
- Základní škola Vysočany (4)
- Základní škola Zdounky, okres Kroměříž, příspěvková organizace (1)
- Základní škola Žichovice, okres Klatovy, příspěvková organizace (1)
- Základní škola, Česká Lípa, 28.října 2733, příspěvková organizace (1)
- Základní škola, Dětský domov, Školní jídelna a Školní družina Zábřeh (1)
- Základní škola, Kladno, Pařížská 2249 (2)
- Základní škola, mateřská škola a praktická škola Karlovy Vary (6)
- Základní škola, Nová 5, České Budějovice (2)
- Základní škola, Praha 10, Hornoměcholupská 873 (1)
- Základní škola, Příbram VII, 28. října 1 (5)
- Základní škola, Stříbro, Revoluční 1431 (1)
- Základní škola, Vlašim, Sídliště 968, okres Benešov (1)
- Základní škola,Kouřim,Okružní 435 (2)
- Základní umělecká škola v Dolním Újezdě (1)
- Zakladstav s.r.o. (2)
- ZÁLESÍ a.s. (10)
- Zámecké vinařství Bzenec s.r.o. (3)
- ZÁMEČNICTVÍ KLENC s.r.o. (1)
- Zámek Břežany, příspěvková organizace, Břežany 1 (1)
- ZAMET, spol. s r.o. (3)
- ZAMZE - spol. s r.o. (1)
- Zapad - Less s.r.o. (1)
- ZAPE spol. s r.o. (1)
- ZARAN Company s.r.o. (3)
- Zářivá perla, družstvo (2)
- Zařízení školního stravování v Letňanech (1)
- ZASTAVUZ s.r.o. (3)
- ZAVRZ s.r.o. (1)
- ZAZA PACK FACTORY s. r. o. (1)
- ZBHT s.r.o. (1)
- ZbožíMóda s.r.o. (2)
- Zbyněk Keller (1)
- Zbyněk Šustr s.r.o. (3)
- ZD Kolín s.r.o. (1)
- ZDAR, a.s. (4)
- Zdeněk Adamec (1)
- Zdeněk Broulík (1)
- Zdeněk Friese - VELO servis (1)
- Zdeněk Hlavatý - JeHla (1)
- Zdeněk Jakubů (2)
- Zdeněk Kloida (1)
- Zdeněk Maňák (1)
- Zdeněk Pěnkava (1)
- Zdeněk Řehoř (1)
- Zdeněk Sviták (2)
- Zdeněk Tomášek s.r.o. (4)
- Zdeněk Vrba (1)
- Zdenka Sabová (1)
- Zdeňka Živná (1)
- ZDOBNICE a.s. (2)
- ZDRAVOŠ PÉČE s.r.o. (1)
- Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje (1)
- Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra (4)
- ZDRUŽENÍ RU s.r.o. (1)
- ZEAS AGRO a. s. (3)
- ZEAS Podorlicko a.s. (2)
- ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o. (1)
- ZEITEN UNSERE s.r.o. (6)
- ZELEŇ TYL s. r. o. (1)
- Zelinger plast s.r.o. (2)
- ZELTR spol. s r.o. (1)
- ZEMAN Váhy s.r.o. (1)
- Zemědělská a lesní společnost s.r.o. (1)
- ZEMĚDĚLSKÁ a.s. Opava-Kylešovice (1)
- Zemědělská akciová společnost Březno (7)
- Zemědělská společnost Dobříš, spol. s r.o. (1)
- Zemědělská společnost Komorno, a.s. (2)
- Zemědělská společnost Šmolovy a.s. (2)
- Zemědělské a obchodní družstvo Čáslavice, družstvo (1)
- Zemědělské družstvo "Agroholding" se sídlem v Bernarticích (4)
- Zemědělské družstvo Březí (3)
- Zemědělské družstvo Dolany (2)
- Zemědělské družstvo Dřísy (1)
- Zemědělské družstvo Hosín (1)
- Zemědělské družstvo Kochánov (1)
- Zemědělské družstvo Kožichovice, družstvo (1)
- Zemědělské družstvo Mostek (1)
- Zemědělské družstvo Olšany - Hablov (1)
- Zemědělské družstvo Podkleťan Křemže (3)
- Zemědělské družstvo Rodvínov (3)
- Zemědělské družstvo Sebranice (1)
- Zemědělské družstvo Těšetice (1)
- Zemědělské družstvo Velká Chyška (1)
- Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták (3)
- Zemědělské družstvo VRAHOVICE (2)
- Zemědělské obchodní družstvo "Blata" (1)
- Zemědělské obchodní družstvo DELTA Štípa, družstvo- ve zkratce ZOD DELTA Štípa, družstvo (1)
- Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov (1)
- Zemědělské obchodní družstvo Potěhy (1)
- Zemědělské obchodní družstvo se sídlem v Kolinci (1)
- Zemědělsko obchodní družstvo Zálší (3)
- ZEMI BUILDING MACHINES a.s. (1)
- ZEMOS Zubčice, spol .s r.o. (1)
- ZEMRO s.r.o. (2)
- ZEMSPOL, s. r. o. (1)
- ZEN SALON s.r.o. (1)
- ZENERGY s.r.o. (3)
- Zentiva Group, a.s. (3)
- ZEPO Bohuslavice, a.s. (2)
- ZEPO, akciová společnost Leština ( a.s.) (1)
- ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. (1)
- Zero Emission Consulting s.r.o. (1)
- ZETECH a.s. (4)
- ZEVAS Vraclav a.s. (4)
- ZF Electronics Klášterec s.r.o. (7)
- ZGNET s.r.o. (1)
- Zheng Zuyao s.r.o. (5)
- ZHON ZE spol. s r.o. (3)
- ZHU JIA CHUN s.r.o. (3)
- ZIEGLER ZZ s.r.o. (2)
- Zikán INTERNATIONAL s.r.o. (1)
- Zinaida Navrátilová (1)
- ZIRCONDENT s.r.o (1)
- Ziwer Temo (1)
- ZKB 95, spol. s r.o. (1)
- ZKS AGRO ZAHOŘANY s.r.o. (2)
- Zlatá orchidea s.r.o. (2)
- Zlatex stav s.r.o. (1)
- Zlatý anděl s.r.o. (2)
- Zlatý Garant s.r.o. (1)
- ZLIN AIRCRAFT a.s. (6)
- Zlín Precision s.r.o. (5)
- ZLINPROJEKT a.s. (1)
- Zlíntrans a.s. (1)
- ZM-MONTAL d.o.o. odštěpný závod zahraniční právnické osoby (2)
- ZNAKOM s.r.o. (1)
- Znojemská dopravní společnost - PSOTA, s.r.o. (3)
- ZNZ Přeštice, a.s. (1)
- ZOE EXCLUSIVE s.r.o. (1)
- Zoir Holikov (1)
- ZOO Chleby, o.p.s. (1)
- Zoologická zahrada Ostrava, příspěvková organizace (1)
- ZOP 44, spol. s r.o. (1)
- ZOS Kačina, a.s. (2)
- Zotavovna vězeňské služby České republiky Přední Labská (1)
- ZP Hospříz, a.s. (2)
- ZPA Pečky, a.s. (1)
- ZPT Vigantice spol. s r.o. (2)
- ZRUP Příbram a.s. (15)
- ZS Building s.r.o. (1)
- ZŠ - CHARLOTTY MASARYKOVÉ (1)
- ZT METAL a.s. (2)
- ZUBNÍ ORDINACE BHL dent s.r.o. (1)
- Zubstavby, s.r.o. (1)
- ZURANAĎA s.r.o. (2)
- Zuzana Hanková (1)
- Zuzana Němečková (1)
- ZVÁNOVEC a.s. (5)
- ZVOD s.r.o. (1)
- ZVVZ MACHINERY, a.s. (8)