Nabídka práce redaktor

Práce redaktora je přebírání a kontrola reportáží, zpráv a jiných článků od novinářů. Kontroluje jazykovou a stylistickou stránku přebraných dokumentů. Práci vykonává redaktor nejčastěji na počítači a v kanceláři.

  • Redaktor/ka / Redaktoři (kromě technických)

    NÁPLŇ PRÁCE: redakční práce pro časopis pro děti a mládež KEREKA. PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 602 777 080 nebo e-mailem na adresu [email protected].

  • Novinář/ka / Redaktoři, novináři a příbuzní pracovníci

    Od uchazeče se vyžaduje výborná znalost kulturního, sociálního a politického prostředí ve východní Evropě a Střední Asii a velmi dobrá znalost cizích jazyků – angličtina na vynikající úrovni, ruština na úrovni rodilého m ...

    REDAKTOR/KA Nástup možný po dohodě ihned. PRACOVNÍ POMĚR: Nabízíme širokou škálu možností pracovního vztahu. Spolupráce možná jak na plný, tak na zkrácený úvazek, případně na DPP/DPČ. Finanční ohodnocení dle domluveného ...

  • Pomocný redaktor / Redaktoři, novináři a příbuzní pracovníci

    Kontakt e-mailem příp. osobně na adrese sídla firmy ve čtvrtek 9-11 hod. Redaktor/ka Hledáme na částečný úvazek posilu, která má zkušenost s redakční prací - konkrétně se psaním článků, vedením rozhovorů, editací a kore ...