Nabídka práce v obci Biřkov

  • Uklízeč/ka / Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

    Zkrácený úvazek - 6 hodin denně ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: závodní stravování, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, pololetní prémie, poukázky do lékarny KONTAKT: telefonicky (pracovní dny 8 - 11 hodin), e-mailem, osobn ...

  • Údržbář / Provozní zámečníci, údržbáři

    Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, odpovídající kvalifikaci pro danou pracovní pozici Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, zaměstnanecké benefity, odpovídající ...

  • Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci / Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

    NÁPLŇ PRÁCE: párání kadaverů, solení kůží, příprava vzorků, fyzicky namáhavá práce

  • Řezník / Řezníci a uzenáři

    PRACOVIŠTĚ: ASAVET a.s. - provoz Biřkov 43 NÁPLŇ PRÁCE: párání kadaverů, solení kůží, příprava vzorků (fyzicky namáhavá práce - vhodné pro muže) ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: závodní stravování, doprava do zaměstnání, příspěvek ...