STOMATOLOG / STOMATOLOŽKA / Zubní lékaři bez specializace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Zaměstnání je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy/absolventky.

Náplň práce: terénní stomatologie.

Požadavky: vysokoškolské vzdělání, výhodou znalost anglického jazyka.

Zaměstnavatel nabízí: zaměstnanecké benefity.

Kontakt - MUDr. Lubomír Beran, tel.: 602 405 988, email: [email protected] (zaslání životopisu).

Místo výkonu práce: Velký Třebešov 118, 552 03 Velký Třebešov.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Vysokoškolské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o., IČ: 25268457
adresa pracoviště:Velký Třebešov 118, 55203, Česko
mzda (plat):60 530 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:3
benefity:
  • Jiné výhody: zaměstnanecké benefity
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:MUDr. Lubomír Beran
Telefonní číslo:602 405 988