Zedníci / Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Informace o nabídce práce:

z:11.1.2024

Požadujeme: praxi a zaměření na detail, spolehlivost a samostatnost, chuť učit se novým věcem.
Náplň práce: vyzdívky příček z Ytongu, realizace snížených SDK podhledů, tahání lepidla s perlinkou, štukování a výmalba.
Nabízíme: celoroční práci v interiérech, přátelský kolektiv, podporu při zaučování, odpovídající mzdu a prémie, pojištění své práce a další benefity.

Inf: schůzka po předchozí telefonické dohodě Po – Pá, od 8:30 – 16:30.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ČESKÁ ZÁRUKA s.r.o., IČ: 19437846
adresa pracoviště:Lidická 131/8, Nový Jičín, Česko
mzda (plat):27 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Michaela Vašková
Telefonní číslo:736 491 266