Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Informace o nabídce práce:

tel.: 774232333 (10-12 hodin)
Místo výkonu práce: oklres hlavniho města Praha, Středočeská kraj

Náplň práce: práce na stavbach, ve výškách, na lešeni, prašna prace
Praxe v oboru výhodou. Aktivní ŘP sk. B - výhodou.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, všeobecnou manuální zručnost, spolehlivost, základní + praktická škola
Před osobní schůzkou nutná telefonická domluva, volat v době od 10:00 do12:00h. Adresa pro osobní schůzku: každé útěry v době od 8:00 - 9:00 hod. na adrese:
Kolovratská 58/1, Strašnice, 100 00 Praha 10

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:STAVOFAS, s.r.o., IČ: 08284474
adresa pracoviště:Praha, Česko
mzda (plat):19 700 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:4
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:O. Galaska
Telefonní číslo:774232333