Zedník / Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

ZK + PKZ (Zaměstnanecká karta + Program kvalifikovaný zaměstnanec) CZ-ISCO 71121 Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)
AKTUALIZACE 8.1.2024
První kontakt písemný na e-mail: [email protected]
- v rámci písemné komunikace bude dohodnuta osobní schůzka
PRACOVNÍ DOBA:
- zimní měsíce: 06:00 - 14:30 hod.
- letní měsíce: 07:00 - 15:30 hod.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zedník na stavbách dle aktuálních zakázek

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ADAR ing s.r.o., IČ: 05931738
adresa pracoviště:Školní 70, Žulová, Česko
mzda (plat):25 560 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:4
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Věra Dubovská
Telefonní číslo:770 111 898