Zedníci * / Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Informace o nabídce práce:

ZEDNÍCI *
NÁPLŇ PÁCE: Realizace stavebních zakázek v regionu.
POŽADUJEME: Spolehlivost, samostatnost a kvalitně odvedenou práci. Praxe výhodou.
NABÍZÍME: Mzda dohodou, příspěvek na stravování, firemní oděv, zaměstnanecké slevy, školení, 5 týdnů dovolené.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Vencková Zdenka, tel.: 571 751 771 v pracovních dnech od 7:00 do 15:00, nebo emailem na adresu: [email protected], případně osobně v sídle společnosti v pracovních dnech od 7:00 do 15:00.
ov.26.1.22

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Cobbler s.r.o., IČ: 46578463
adresa pracoviště:Zašová 633, 75651, Česko
mzda (plat):23 640 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Zdeňka Vencková
Telefonní číslo:571 751 771