Zedníci * / Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Informace o nabídce práce:

ZEDNÍCI *
Požadujeme: dobrý zdravotní stav a pracovní morálka, trestní bezúhonnost, praxe vítána, ŘP sk. B velkou výhodou
Náplň práce: služební cesty v rámci ČR, práce ve výškách,
Nabízíme: ubytování v místě výkonu práce zajištěno a hrazeno nebo proplacené cestovné
První kontakt: telefonicky v době 9:00 h. - 12:00 h. na čísle: 774 312 076, e-mailem na: [email protected] nebo osobně po předchozí telefonické domluvě
ov. 14.6.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:PAPOSABU družstvo, IČ: 27792161
adresa pracoviště:
mzda (plat):20 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:10
benefity:
  • Jízdní výhody
  • Ubytování
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Elena Palyukh
Telefonní číslo:774 312 076