Zedník/ce / Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

ZamK; Pracoviště: Ostrava a okolí dle zakázek; Sídlo: 28. října 770/6, Moravská Ostrava
Předem volat na č. 720 627 050 mezi 8 a 10 hod. a domluvit si schůzku na adrese: U Sýpky 73, Ostrava - Kunčice.
Požadavky: Vzdělání v oboru, praxe v oboru min. 2 roky. Fyzická zdatnost, manuální zručnost, samostatný a zodpovědný přístup k práci.
Náplň práce: zednické práce na stavbě. Směny: Po-Pá 6-14 hod.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:STAVMONT - sanace staveb, spol. s r.o., IČ: 07214651
adresa pracoviště:28. října 770/6, Ostrava, 70200, Česko
mzda (plat):21 300 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Ivan Vasylynest
Telefonní číslo:720 627 050