Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb * / Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb

Informace o nabídce práce:

ZEDNÍCI, KAMNÁŘI, DLAŽDIČI A MONTÉŘI SUCHÝCH STAVEB *
Požadujeme: praxe v oboru výhodou, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, ŘP výhodou, pracovitost
Náplň práce: stavební a zednické práce
Nabízíme: inspirativní prostředí s prátelskou firemní kulturou zaměřenou na týmovou práci, prémie, benefity pro zaměstnance
První kontakt: telefonicky v době 8:00 - 11:00 h. na čísle: 605 201 201 nebo e-mailem na: [email protected], v textu uveďte "Uděluji tímto souhlas společnosti JASY Vsetín s.r.o., se sídlem ul. 4. května 353, Vsetín (dále jen "Správce"), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon o ochraně osobních údajů") zpracovávala a uchovávala dané osobní údaje po dobu výběrového řízení, nejdéle však 1 rok." S vybranými uchazeči bude proveden osobní pohovor.
Ov.e.: 1.12.2023

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:JASY Vsetín s.r.o., IČ: 25860852
adresa pracoviště:4. května 353, Vsetín, 75501, Česko
mzda (plat):19 700 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:6
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Viktor Sypták
Telefonní číslo:605 201 201