Praktické sestry - asistenti v zubní ordinaci / Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)

Informace o nabídce práce:

CZ ISCO - praktické sestry
náplň práce:
zpracování zdravotnických dat, komunikace s klienty, pomocné práce ve zdravotnickém provozu.
Nabízíme:
příspěvek na vzdělání, příspěvek na ubytování
Hlásit se telefonicky od 10-18h, nebo emailem
Osobně možno od 7.30 hod. do 9.00 hod. (pouze v tomto časovém rozmezí)

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Zuběnka s.r.o., IČ: 01929704
místo pracoviště:Dělnická 969/26, Město, 736 01 Havířov 1
mzda (plat):13 700 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:5
vhodné pro:
  • cizince
obory:
  • Zdravotnictví