PRAKTICKÁ SESTRA / Praktické sestry

Informace o nabídce práce:

CZ-ISCO 3256 Praktické sestry;
Místo výkonu práce: Nerudova č.p. 640/41, 787 01 Šumperk.
Náplň práce:
- specifické činnosti v oboru ošetřovatelství, poskytování základní a specializované ošetřovatelské péče.

Požadujeme:
- odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění;
- schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Mzdové podmínky:
- nástupní mzda + zhodnocení praxe (po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení).

Nabízíme:
- pracovní poměr na plný pracovní úvazek;
- zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti;
- nadstandardní benefity společnosti.

Benefity:
nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti:
- týden dovolené navíc, možnost ubytování, měsíční příspěvek na penzijní připojištění 600,- Kč, dotované stravování (oběd za 33,-Kč), bezúročné zápůjčky, relaxační pobyty a zvýhodněné vouchery, rehabilitační cvičení zdarma, nadstandardní pokoje pro rodinné příslušníky, parkování v areálu zdarma, až 7% zvýhodněný nákup ve vlastní lékárně, společenské a kulturní akce společnosti, výhodný tel. rodinný tarif, nekuřácké prostředí.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Nemocnice Šumperk a.s., IČ: 47682795
adresa pracoviště:Nerudova 640/41, Šumperk, 78701, Česko
mzda (plat):21 800 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:7
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: benefity
  • Podnikové stravování
  • Ubytování
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Mgr. Renata Vaverková
Telefonní číslo:583334562