Zámečníci - kompletační dělníci / Zámečníci strojů

Informace o nabídce práce:

První kontakt:
Blažková Štěpánka, tel.: 724 248 714, Po - Pá 8 - 14 hod
e-mail: [email protected]
osobně: Velké Chvalovice 187, Pečky, 8 - 14 hod.

Požadujeme:
Zodpovědnost, manuální zručnost.

Náplň práce:
Finální kompletace a balení výrobků, manipulace se zbožím.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, jednosměnný provoz, pracovní doba po - pá, příspěvek na stravování, po zapracování navýšení mzdy, příspěvek na dopravu, zázemí stabilní české rodinné firmy.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KLARO , spol. s r.o., IČ: 61460478
adresa pracoviště:Ke Hřišti 187, Pečky - Velké Chvalovice, 28911, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Štěpánka Blažková
Telefonní číslo:724 248 714