MONTÉR TOČIVÝCH STROJŮ - PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK A LAKÝRNÍK, NATĚRAČ PRŮMYSLOVÝCH ČERPADEL / Zámečníci strojů

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
Provádění údržby a oprav čerpacích zařízení a jiných točivých zařízení, nátěry průmyslových čerpadel keramickým kompozitem.
Práce v místě servisního střediska Třebíč.

Požadavky:
Vyučen - obor strojní, automechanik,zámečník, opravář zemědělských strojů nebo natěrač aj.
Podmínka:
Lékařská prohlídka, rejstřík trestů bez záznamů.

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravu (55 % firma), příspěvek na penzijní připojištění 1600 Kč/měsíc, 5 týdnů dovolené

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SIGMA GROUP a.s., IČ: 60702001
adresa pracoviště:Třebíč, Česko
mzda (plat):33 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Nikola Klímová