Strojní zámečníci / Zámečníci strojů

z: 21.06.2023, a: 1.12.2023 Místo vhodné pro cizince a zaměstnaneckou kartu

Náplň práce:
Práce s nářadím, ruční opracování strojních součástí pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, vrtáním. Sestavování částí strojů a stavebních zařízení. Čtení technické dokumentace.

Zaměstnanecké výhody:
o Dovolená nad zákonný rámec (5 týdnů)
o Závodní stravování
o Výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky

Kontakt: Danuše Schindlerová, telefonicky ve čtvrtek od 13:00 do 14:00 hod. na č.: 556 492 492, 734 173 136, e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TATRA TRUCKS a.s., IČ: 01482840
adresa pracoviště:Areál Tatry 1450/1, Kopřivnice, 74221, Česko
mzda (plat):25 890 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:3
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Danuše Schindlerová
Telefonní číslo:556 492 492, 734 173 136