Zámečník, pracovník v kovovýrobě, svářeč / Zámečníci strojů

Náplň práce: nabízíme práci zámečníka při rozšíření zakázkové výroby, zpracování železa a hliníku. Vhodné pro manuálně zručné a spolehlivé pracovníky, se svářečským průkazem, praxe vítána, ale není podmínkou, možnost zaškolení. Přijmeme pracovníky i na vedlejší pracovní poměr a brigádu.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, peněžní odměny.
POZN: Zájemci se hlásí tel. nebo e-mailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:OMI, spol. s ručením omezeným, IČ: 45479356
adresa pracoviště:Družstevní I 210, Slavičín - Hrádek na Vlárské dráze, 76321, Česko
mzda (plat):35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Vojtěch Ocelík, jednatel
Telefonní číslo:577 342 283