Provozní zámečník / Zámečníci strojů

Pro naši společnost hledáme uchazeče na pozici Provozní zámečník
Náplň práce: příprava, oprava, stavba forem
Požadavky:
- zkušenosti ve strojírenském oboru
- svářečský průkaz plamen a elektroda výhodou
- samostatnost
- spolehlivost
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení.
Zaměstnanecké výhody: možnost přesčasů, sick days, teplá strava na pracovišti, příplatek na životní pojištění a další benefity.
Kontakt: telefonicky

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MABA Prefa spol. s r.o., IČ: 62525271
adresa pracoviště:Čtvrť J. Hybeše 549, Veselí nad Lužnicí, 39181, Česko
mzda (plat):24 192 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:8
benefity:
  • Jiné výhody: sick days, teplá strava na pracovišti, příplatek na životní pojištění
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Soňa Břešťáková
Telefonní číslo:381 207 016, 724 506 363