MONTÉR CHLADICÍCH STROJŮ - POUZE RANNÍ SMĚNA OD 07:00 DO 15:30!!! / Zámečníci strojů

Informace o nabídce práce:

NÁPLŇ PRÁCE:
• Provádění montážních a zámečnických prací podle konstruktérské a technologické dokumentace.
• Zámečnické práce, údržba a seřizování výrobních a strojních zařízení.
• Montáž a nastavení jednoduchých i složitějších uzlů a mechanismů, s použitím speciálních zařízení.
• Demontáž, oprava a testování uzlů, mechanismů a agregátů pro výrobky.
• Odstranění závad zjištěných během montáže a testování.

POŽADUJEME:
• SOU/SŠ vzdělání technického směru.
• Praxi na obdobné pozici ve strojírenské výrobní společnosti minimálně 2 roky.
• Zkušenosti s čtením výkresové dokumentace.
• Zkušenosti s montážními a zámečnickými pracemi.
• Schopnost používat univerzální měřicí přístroj.
• Schopnost pracovat s ručními elektrickými a pneumatickými nástroji (vrtačky, šroubováky atd.).
• Zodpovědný přístup k práci.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MIRAI INTEX s.r.o., IČ: 05649099
adresa pracoviště:Tuřanka 858/98a, Brno - Tuřany, 62700, Česko
mzda (plat):38 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Iveta Slavíková, HR & payroll manager
Telefonní číslo:736219411