STROJNÍ ZÁMEČNÍK / Zámečníci strojů

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Iveco Czech Republic, a. s., Dobrovského č.p. 74, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE:
- montáž mechanických, hydraulických a elektrických hlavních skupin a podskupin autobusů pro silniční dopravu
- sestavování podskupin a jejich části zajištění šrouby a matice
- ruční řezání závitů, vrtání, nýtování a vystružování
PRACOVNÍ DOBA: 1 směna/3 směny/nepřetržitý provoz
POŽADAVKY: manuální zručnost
NABÍZÍME:
- dovolená 25 dní
- motivační odměna 1750Kč
- odpolední příplatek 12 Kč/hod, noční příplatek 14% z hodinové mzdy, víkendový příplatek 15%, příplatek za práci ve svátek 100%, příplatek za práci přesčas 30%
- příspěvek na závodní stravování (55% z ceny hlavního jídla, max. částka 17,50 Kč)
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
KONTAKT: telefonicky (Po - Pá, 8.00 - 17.00), e-mail nebo osobně: pracoviště agentury v Hradci Králové - Šimkova 1224/2b, 500 03 Hradec Králové (Po - Pá, 8.00 - 17.00)

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ADECCO spol.s r.o., IČ: 45806403
adresa pracoviště:Vysoké Mýto, Česko
mzda (plat):21 300 Kč až 24 900 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie: motivační odměna 1750 Kč
  • Podnikové stravování: příspěvek na závodní stravování (55% z ceny hlavního jídla, max. částka 17,50Kč)
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Zdeněk Jánský
Telefonní číslo:727 859 049