ZÁMEČNÍK/-ICE / Zámečníci strojů

Informace o nabídce práce:

ZÁMEČNÍK/-ICE
- Pracovní poměr, dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti; pružná pracovní doba; plný nebo zkrácený pracovní úvazek (20-40 h týdně); nástup ihned
- Náplň práce: příprava pro výrobu, řezání, vrtání, sváření, atd. dle dohody
- Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání
- V případě zájmu volejte na tel.: 602 866 382 (p. Hanuš), pište na e-mail: jos.hanus@seznam.cz nebo se dostavte osobně

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Josef Hanuš, IČ: 16236637
místo pracoviště:HANUŠ JOSEF - pracoviště, Jeníkovice 30, 503 46 Třebechovice pod Orebem
mzda (plat):14 740 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP, DPČ
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz