Konzultant SAP / Vývojáři softwaru

Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 1472/11, 102 00 Praha 102 - Hostivař
Prvotní kontakt: Mgr. Michaela Dindová, 606 646 258, michaela.dindova@kctdata.cz

Hledáme vhodné kandidáty/-tky na pozici Konzultant SAP.
Pozice je otevřená i pro juniory a zájemce bez znalosti SAP, s alespoň akademickou znalostí některé z oblastí podnikových procesů a IS (účetní moduly a kontroling, logistika, výroba, prodej, nákup, údržba, personalistika).

Náplň práce:
- analýza a návrh implementace nebo optimalizace podnikových procesů
- vlastní implementace a poimplementační podpora a rozvoj řešení
- sledování trendů v oboru, rozvoj svých odborných znalostí
- předprodejní podpora sales týmu, péčei o vztah se zákazníkem

Požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání s 2 letou praxí v oblasti podnikových IS nebo VŠ vzdělání
- znalost AJ / (NJ - výhodou)
- ochota cestovat v rámci ČR
- schopnost samostatné práce, předpoklad pro vedení menších týmů
- výhodou - zkušenost/znalost některého z SAP ERP modulů
- orientace v současných SAP technologiích

Nabízíme:
- zázemí úspěšné a stabilní společnosti, se zaměřením na realizace rozvojových a inovativních řešení
- samostatnou a odpovědnou práci v pestrém prostředí
- ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům (junior 25-40tis, senior dle dohody)
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje po stránce odborné i manažerské
- možnost ubytování v Praze

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz
jazyky:
  • Aktivní angličtina
minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KCT Data, s.r.o., IČ: 25730878
místo pracoviště:KCT Data, s.r.o. - 001, Průmyslová 1472/11, Hostivař, 102 00 Praha 102
mzda (plat):20 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:3
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • cizince
obory:
  • Informační technologie