Dělník/dělnice potravinářské výroby v mlékárenství / Výrobci sýrů

Požadavky : ochota pracovat na směny, manuální zručnost, zkušenosti s obsluhou VZV výhodou,
spolehlivost, samostatnost a zodpovědný přístup k práci.
Náplň práce : manipulace s výrobky, koncová výroba, sanitace střediska
Zaměstnanecké výhody: Práce na hlavní pracovní poměr, zázemí stabilní české společnosti s více než 110letou tradicí, měsíční a roční odměny, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody (závodní stravování, možnost nákupu zboží z produkce Madeta za výhodné ceny, zvýhodněné mobilní tarify atd.)
Kontakt: telefonicky, emailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MADETA a. s., IČ: 63275635
adresa pracoviště:Průmyslová 575, Planá nad Lužnicí, 39102, Česko
mzda (plat):19 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Martina Píbilová
Telefonní číslo:381 675 513