Mechanik měřící a regulační techniky (m, ž) / Výrobci, mechanici a opraváři měřicích a regulačních zařízení (kromě elektro)

Náplň práce: prováděná údržby zařízení MaR, opravy a výstavby zařízení MaR (teplota, tlak, hladina, průtok, analýza). Ranní směna nebo nepřetržitý provoz.
Požadujeme: osvědčení vyhl. 50/1978 Sb., vzdělání SO nebo ÚSO mechanik měřící a regulační techniky, mechanik - elektronik. Výhodou je znalost a orientace v MaR technice, znalost čtení technické dokumentace, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k práci, ŘP sk. B
Nabízíme: nástup možný ihned dle dohody, práci v novém provozu, pracovní poměr ve stabilní společnosti, PP na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, čtvrtletní odměny, penzijní pojištění
Kontakt: e-mailem

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ROGER Energy a.s., IČ: 04145691
adresa pracoviště:Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem, 40001, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:6
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ivan Hroch