Referent/referentka v oddělení pobytu cizinců Jihomoravský kraj I. / Všeobecní administrativní pracovníci

Pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s 3měsíční zkušební dobou, v souladu s ustanovením § 178 odst. 4 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů; po absolvování výběrového řízení - služební poměr na dobu určitou do 31.12.2024.

Náplň práce:
o Posuzování a vyhodnocování výsledků pohovorů s účastníky řízení ve věcech vstupu a pobytu cizinců na území České republiky a účastníků v řízení o udělení mezinárodní ochrany nebo dočasné ochrany,
o přepážková a administrativní činnost související s pobytem cizinců na území České republiky,
o vedení správního řízení podle zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území České republiky, ve znění pozdějších předpisů,
o spolupráce s ostatními orgány státní správy a samosprávy.

5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, zvýhodněné závodní stravování/stravovací šeky, další vzdělávání, FKSP, atd.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Ministerstvo vnitra, IČ: 00007064
adresa pracoviště:Brno, 60200, Česko
mzda (plat):21 710 Kč až 31 820 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Nune Babajanová