ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE POŠTA PARTNER (vyhrazeno pro OZP) / Všeobecní administrativní pracovníci

Informace o nabídce práce:

z:29/2/2024 (vyhrazeno pro OZP)
Náplň práce:
- administrativní práce
- jednoduché poštovní služby jako např. příjem x výdej poštovních poukázek, listovních zásilek, balíků apod.
- počet hodin týdně 15-25 hod.
Požadujeme:
- spolehlivost, komunikativnost, znalost práce s výpočetní technikou, předložení výpisu z RT.
Kontakt emailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Z + M Logistics, spol. s r.o., IČ: 28650808
adresa pracoviště:Frýdek-Místek, Česko
mzda (plat):7 988 Kč až 13 313 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
datum konce pracovního poměru:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Darina Míková
Telefonní číslo:725 828 376