Referenti dávkové a pojišťovací činnosti OSVČ / Všeobecní administrativní pracovníci

Informace o nabídce práce:

Moravec Tomáš, e-mail: [email protected]
mzda dle započitatelné praxe
Požadavky:
uživatelská znalost práce na PC a MS Office (Word, Excel, Outlook), trestní bezúhonnost, ochota učit se novým věcem.

Náplň práce:
náplň práce spočívá v registraci osob samostatně výdělečně činných do systému sociálního zabezpečení, ve zpracování Přehledů o příjmech a výdajích OSVČ, v činnostech spojených se vznikem, trváním a ukončením pojistného poměru OSVČ v nemocenském a důchodovém pojištění, ve spolupráci s orgány státní správy, v poskytování odborné pomoci OSVČ v oblasti nemocenského pojištění a důchodového pojištění.
Stravenkový paušál, víceúčelové poukázky nebo příspěvek na penzijní spoření, 200 hodin dovolené za kalendářní rok, 5 dnů indispozičního volna, pružná pracovní doba, dětská skupina v místě pracoviště.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Česká správa sociálního zabezpečení, IČ: 00006963
adresa pracoviště:Trojská 1997/13a, Praha - Libeň, 18200, Česko
mzda (plat):24 100 Kč až 31 820 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
počet volných míst:3
datum konce pracovního poměru:31. 12. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Tomáš Moravec