Administrativní pracovník/pracovnice / Všeobecní administrativní pracovníci

Náplň: Vedení administrativní agendy, archivace dokladů, příprava jednání a zasedání, práce s webovými aplikacemi, komunikace s úřady, sledování dotačních projektů
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, zájem se vzdělávat- školení, semináře, příjemné vystupování a komunikativnost, znalost práce na PC, řidičský průkaz
výhody : pracovní telefon a PC, příspěvek na stravu
kontakt:e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BIOPREPARÁTY, spol. s r.o., IČ: 25607324
adresa pracoviště:Úherce 1, 44001, Česko
mzda (plat):28 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:02. 05. 2024
benefity:
  • Naturální výhody
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lucie Vacková