Referenti bezpečnosti státu / Všeobecní administrativní pracovníci

Informace o nabídce práce:

Tučková Eliška Mgr., e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce : Cigánkova 1861/2, Praha 4
Náplň práce: Přepážkový pracovník - odbavování klientů na úseku přijímání žádostí o pobytová oprávnění
cizinců v ČR a vedení správního řízení

Předpoklady:
- dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
- odolnost vůči stresu
- znalost práce na PC (MS Word, internet)
- trestní a morální bezúhonnost
- schopnost samostatné práce
- flexibilita
- občanství ČR
- znalost anglického jazyka odpovídající 1. úrovni (stupni) znalosti cizího jazyka pro standardizované zkoušky stanovené rozhodnutím MŠMT (výhodou)

osobní ohodnocení po zkušební době; stravenky; výkonnostní odměny; indispoziční volna; specializovaná bezpečnostní školení; klimatizované pracoviště

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Bakalářské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Ministerstvo vnitra, IČ: 00007064
adresa pracoviště:Praha, Česko
mzda (plat):29 650 Kč až 42 740 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:4
datum konce pracovního poměru:31. 12. 2026

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Eliška Tučková