Konzultant/ka / Všeobecní administrativní pracovníci

Náplň práce: komunikace s klienty, kolegy, institucemi, analýza potřeb zákazníka, poskytování aktuálních informací, uzavírání smluv, příjem bezhotovostních i hotovostních plateb a administrativa spojená s chodem kanceláře.
Požadujeme: SŠ ukončené maturitní zkouškou, řidičský průkaz sk. B, výborné komunikační schopnosti, asertivitu, aktivitu, pro-zákaznický přístup, samostatné, analytické a systémové myšlení.
Nabízíme:Smlouva na dobu neurčitou, plný úvazek, mladý přátelský kolektiv, propracovaný systém prvotního zaškolení, zázemí stabilní a prosperující firmy, know-how a zkušenosti, po zapracování pružná prac. doba i možnost částečného řízeného home-office. Stravenkový paušál, káva na pracovišti zdarma, 3 dny sick days, příspěvek na dopravu, neomezené připojení k internetu od metropolitka.cz zdarma, sleva na nákup zboží z našeho eshopu i služeb IPTV.
Kontakt pouze emailem.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SPACE COM spol. s r.o., IČ: 26025337
adresa pracoviště:Na Závodí 1668, Humpolec, 39601, Česko
mzda (plat):23 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Martina Pavlasová
Telefonní číslo:565650650