Obchodně-administrativní pracovník/ce / Všeobecní administrativní pracovníci

Požadavky: výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování, obchodní nadání, znalost regionu, znalost práce na PC, bezúhonnost, čistý trestní rejstřík. Péče o stávající zákazníky - práce v oblasti pojišťovnictví pro pojišťovnu Allianz, pobočka Šumperk. Praxe v oboru výhodou, ochota podstoupit nadprůměrné pracovní nasazení, pečlivost a svědomitost, ukončené alespoň středoškolské vzdělání, zájem o problematiku pojišťovnictví, spoření.
Měl/a byste být: morální a mít pozitivní přístup k výzvám, spolehlivý/á, důvěryhodný/á, systematický/á.
Pracovní náplň: komunikace a zajištění kvalitního servisu pobočky klientům na základě zjištění potřeb, obsluha a správa svěřeného portfolia klientů, aktivní vytváření vlastního portfolia klientů, administrativa.
Pracovní doba 8.30-17:00. Zaměstnanecké výhody: nadstandardní ohodnocení kvality práce, finanční i nefinanční benefity, školení zdarma. Kontakt: e-mailem.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Alena Zapletalová s.r.o., IČ: 05023700
místo pracoviště:Rooseveltova 577/2, 787 01 Šumperk 1
mzda (plat):17 300 Kč až 20 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody
obory:
  • Administrativa